דרגון הסבת מקצוע  - לימודי תקשורת חזותית - חווית משתמש - UI - UX

מה זה עיצוב גרפי

מה זה עיצוב גרפי איך לומדים את התחום כדי להתקבל להייטק?

מה זה עיצוב גרפי וכיצד עוזרים לעסקים רבים לקידום מכירות ושיווק ברשתות החברתיות. נוכל לראות היום שעיצוב גרפי הוא חלק בלתי נפרד מחיינו ועל כך תוכלו לראות אינספור סרטונים שהכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה כדי להסביר לכם מה זה גרפיקה ממוחשבת וכיצד זה קשור לתחום העיצוב הגרפי. השיעורים המוסברים בעמוד זה  נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שמלמדים את התחום הזה. באמצעות הסרטונים תוכלו לקבל אינדיקציה מה אתם הולכים ללמוד וכיצד זה הולך לשרת אותכם.

מה זה עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זה כל מה שקשור לתקשורת השיווקית דרך מודעות או  פרסומות שאתם רואים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. באמצעות מודעה הגרפיקאי יכול להכניס מסרים חברתיים ושיווקיים תוך שימוש באלמנטים כדי להעביר את המסר בצורה הנכונה. המודעות והפרסומות נעשו בתוכנות עיצוב גרפי של חברת אדובי שמאפשרות למעצבים הגרפיים לבצע מניפולציות.

התוכנות הגרפיות בעיצוב גרפי.

עיצוב גרפי כולל את התוכנות של חברת adobe.com באמצעות התוכנות  מעצבים גרפיים יכולים לבצע מניפולציות על תמונות או להשתמש באלמנטים בצורות גרפיקה וקטורית להכנת לוגו. התוכנות המדוברות הם  פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לתפקיד אחר ביצירת עיצובים גרפיים ואי אפשר לעבוד רק על תוכנה 1. אם ניקח מודעה גרפית שכוללת מספר אלמנטים ויזואלים נוכל לראות שפוטושופ הייתה אחראית על עיבוד התמונה ואילוסטרייטור הייתה אחראית על יצירת אלמנטים וצורות גיאומטריות. באמצעות תוכנת אינדיזיין תכינו חוברות וקטלוגים ליצירת מסרים שיווקיים בעמודים רבים.

למידת עיצוב גרפי אונליין.

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ברחבי הארץ. אם אתם רוצים לקחת צעד קדימה את התחום הזה ואין לכם זמן ללמוד את התחום תוכלו ללמוד מהבית בהוראה פרטית אישית עם מורים לגרפיקה. בקישור הבא תוכלו לראות בית ספר מומלץ ללימודי תעודה בתחום עיצוב גרפי ותוכנה בלבד. בית הספר מספק תוכנה שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על המסך שלכם. במהלך השיעור המורה יזיז לכם את העכבר ויסביר לכם איך לעצב גרפיקה פרסומית או להכין קטלוג. השיעור הוא אינטרנטי אחד מול אחד כלומר המורה והסטודנט ביחד בשיעור ללא הפרעות אחרות.

התעודה ותיק עבודות.

בתחום העיצוב הגרפי כל מה שתצטרכו לעשות כדי להתקבל למקומות עבודה או לעבוד בחברות היי-טק זה להכין תיק עבודות מקצועי. תיק העבודות זה הדבר היחידי שיאפשר לכם להתקבל למשרדי הפרסום או חברות הייטק. אף אחד לא עסוק בנושא של התעודה וברגע שאתה מסיים את הלימודים יבקשו ממך לראות תיק עבודות בלבד. במידה ותיק עבודות יהיה מקצועי וידבר על רלוונטיות תוזמנו לראיון עבודה. מרבית הבוגרים בתחום זה מעדיפים לעבוד כעצמאי מהבית לתת שירותי גרפיקה ושיווק ללקוחות שונים. הביקוש הוא עצום בעיצוב גרפי בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה למעצבים לאחר סיום הלימודים. הטכנולוגיה ששינתה את המצב בארץ יצרה מקומות עבודה רבים ונוכל לראות שמעצבים גרפיים מתחילים לעבוד כבר בתקופת הלימודים.

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics