קורס גרפיקה – לימודים גרפיקה ממוחשבת אשקלון

אוהבים את עולם הפרסום והשיווק? חלק ניכר בציבור שואף לעבוד במסגרת גרפיקה ממוחשבת בשל נקודות רבות שראויות לציון המיוחסות לו. רוצים לעבוד ביחסי ציבור וליצור תקשורת שיווקית ללקוחות? אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית אתה בהחלט תמצאו בכתבה הזו תוכן מעניין שיעזור לכם להבין איך אפשר להיות מעצבים גרפיים בתעשייה. במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר מה לומדים בקורס גרפיקה ממוחשבת מעשי ללימודי תעודה ותיק עבודות. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להבין כיצד לעבוד בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי תוך מתן דגש לחוקי העיצוב.

מה כולל קורס גרפיקה ודאי תשמחו לשמוע אם טרם ידעתם כי בימינו כבר לא צריך ללמוד תואר

ודאי תשמחו לשמוע אם טרם ידעתם כי בימינו כבר לא צריך ללמוד תואר, לשלם ביוקר ולהקדיש זמן מרובה העומד על שנים על מנת להיכנס למשק ההייטק הרווחי. קורס גרפיקה כולל את לימוד השפה העיצובית בעבודה משותפת עם תוכנות גרפיקה. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לבצע יחסי ציבור באמצעות תמונות ואלמנטים וקטורים בשימוש תוכנות של חברת adobe.com תלמדו הטיפוגרפיה נכונה וכיצד לשלב את הצבעים הנכונים ללקוחות שאליהם אתם מעצבים. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים אך ורק בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר לכם לאחר קורס גרפיקה מקצועי להשתלב במקומות עבודה.

העבודה בתוכנות הגרפיקה. ניתן לקצר את הדרך לשם ולקטוף את המשרות הנחשקות בחברות השונות

ניתן לקצר את הדרך לשם ולקטוף את המשרות הנחשקות בחברות השונות באמצעות לימודי עיצוב גרפי.  במהלך הלימודים תלמדו לעבוד על התוכנות המקובלות ביותר בתעשייה שאיתם משתמשים גרפיקאים ומעצבים. התוכנות הפופולריות הם פוטושופ, אילוסטרייטור, indesign,  כל תוכנה מבצעת סגנון אחר בתקשורת שיווקית ובאמצעות תוכנות אלו תוכלו להכין מודעות גרפיות או לוגואים לבנייה של תדמית עסקית. במהלך הקורס תקבלו שיעורי בית ותרגילים כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה השיווקית לעולם האינטרנט והאפליקציות.

איפה לומדים עיצוב גרפי? בימים אלו מועסקים מעצבים גרפיים בשלל מקומות תעסוקה

בימים אלו מועסקים מעצבים גרפיים בשלל מקומות תעסוקה וישנם הבוחרים לעבוד מהבית ומקבלים עבודות מלקוחות פרטיים ויש הבוחרים גם בשילוב בין השניים. תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במרכז ישראל בתל-אביב, ירושלים, או חיפה. במכללות לעיצוב גרפי תלמדו עם קבוצות סטודנטים ותלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים. אם אתם גרים רחוק ממקומות לימוד תוכלו ללמוד דרך מערכת לימוד מקוון שבית הספר ללימודי תעודה בעיצוב מספק לסטודנטים. באמצעות מערכת זו נוצר  חיבור בין מחשבים והמורה יכול לעבוד מרחוק על תוכנת גרפיקה שיש לסטודנט במחשב. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים והסטודנט יצטרך לתרגל לאחר ההסבר של המורה. הלימודים במתכונת פרטית ואישית מה שמאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך שיעור. לימודים מקוונים יכולים לחסוך לכם זמן ונסיעות ולאפשר לכם לשלב לימודים ועבודה ללא שום בעיה. תוכלו בעמוד זה להשאיר בטופס צור קשר פרטים ונציג ולימודים ישוחח איתכם איך אפשר ללמוד את התחום המבוקש ביותר בתעשייה וכל זה מהבית.

אפשרויות העבודה ללימודי עיצוב גרפי. כיום כל חברה בשוק דואגת לייצג את עצמה בכבוד באמצעות לוגו אומנותי

כיום כל חברה בשוק דואגת לייצג את עצמה בכבוד באמצעות לוגו אומנותי המשדר את אופייה ומהותה.  בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי משתלבים בתעשיית הדפוס וההייטק יחדיו. הביקוש  עצום כי כיום יש יותר אפשרויות לבוגרים לעבוד זה לעבוד  לאחר הלימודים. כבר בתקופת הלימודים תוכלו להתחבר לאינספור קבוצות דרושים ולראות שמדי יום מתפרסמות מאות עבודות בתחום. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופרסום בצורת פרילנס.

השכר כמו כן, המעצב הגרפי מניב יצירות גרפיקה שונות למטרות פרסום

כמו כן, המעצב הגרפי מניב יצירות גרפיקה שונות למטרות פרסום ושיווק כמו עיצוב באנר,  השכר בתחום  גבוה מאוד בגלל הביקוש המסיבי למעצבים גרפים. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בעיצוב שלטים ואריזות היום המצב שונה. עקב התפתחות האינטרנט בצורה אדירה יש יותר אפשרויות העסקים לפרסם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בוגרי לימוד יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח בחברות הייטק או בבתי דפוס  12 אלף שח. נוכל לראות בשנים הבאות שהביקוש למעצבים גרפים גרפיקאים רק ילך ויגדל בגלל התפתחויות האינטרנט והאפשרויות החדשות שיהיה לעסקים לפרסם את עצמם.

לסיכום.  אתרי אינטרנט וכיוצא בזאת. יתרה מזאת, המעצב הגרפי עוסק גם בעיצוב שלט

אתרי אינטרנט וכיוצא בזאת. יתרה מזאת, המעצב הגרפי עוסק גם בעיצוב שלטי חוצות מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק איך נראה תיק העבודות של הסטודנט. חברות הייטק  ומשרדי פרסום יבקשו ממך  תחילה לראות דוגמאות שעשיתם במהלך הלימודים. אף אחד לא עסוק באיזה תעודה יש לכם או איפה למדתם את התחום. מה שרוצים לראות זה חדשנות וטרנדים שאתם מעבירים בצורה מקצועית שמותאמים כים ל-2020.