קורס חווית משתמש UI – UX אונליין

קורס חווית משתמש UI – UX אונליין

קורס חוויית משתמש – איך גולשים מרגישים בזמן שנכנסים לאתר אינטרנט האפליקציה

אחד המקצועות המבוקשים בתעשיית ההייטק בישראל ב2021 זה חווית משתמש. בכתבה הבאה נסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ולמה הביקוש הוא גדול מאוד .

ועוד סרטון מדהים על עולם חווית משתמש ובניית אתרים אונליין

במיוחד בשבילכם שיעורי חוויית משתמש כדי להסביר לכם איך מעצבים אפליקציית ומה התוכנה המבוקשת ביותר של חברת אדובי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים למעצבים גרפים שרוצים לעבור קורס המשך כדי להתקבל לחברות היי-טק. תוכלו בקישור הבא לקבל פרטים כמה עולה קורס בניית אתרים וחווית משתמש וכל זה מהבית עם מורים פרטיים אונליין

מה זה חוויית משתמש?

במילים הכי פשוטות חוויית משתמש זה איך גולשים מרגישים בזמן שנכנסים לאתר אינטרנט האפליקציה. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים את המרווחים בין הכפתורים או באיזה צבעים להשתמש. העבודה בחברות הייטק בשיתוף פעולה עם מתכנתים. המעצבים הגרפיים הם אלה שמכתיבים כיצד האפליקציה תהיה ובאיזה צבעים להשתמש. מתכנתים לא למדו עיצוב גרפי במסלול מדעי המחשב ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שקובעים כיצד האפליקציה הולכת להיות לפי הגולשים שהולכים לבקר בה.

במסלול לימודי חווית משתמש תלמדו את הנושאים הבאים

קורס חווית משתמש כולל לימודי של מערכות לבניית אתרים כמו וורדפרס אלמנטור ותוכנה XD  באמצעות התוכנות האלה תכינו אפליקציות ואתרי אינטרנט ותקבעו את חוויית המשתמש באתר. חוויית המשתמש לא טובה באתר תגרום לגולשים לברוח מאתר ולגרום נזק בלתי הפיך לעסק. ככל שאתר אינטרנט יראה בצורה מקצועית מערך המכירות של העסק או החברה יהיה גדול מאוד.

איך ללמוד את חוויית המשתמש אונליין באמצעות האינטרנט?

בקישור הבא תוכלו לראות מכללה מומלצת ללימוד מקצועות חוויית המשתמש ובניית אתרים לאינטרנט. המכללה מאפשרת לכם לקבל תוכנה שמחברת בין המסך של המורה למסך שלכם. המורה יוכל להזיז את העכבר ולהסביר לכם את כל המהלכים בצורה מסודרת במערכות לבניית אתרים. אם יש נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור שוב עד שתבינו את החומר במלואו. בשיעור עצמו תלמדו נושאים שונים ותצטרכו לתרגל מול המורה כדי לראות שאתם מבינים באמת את כל החומר בצורה מלאה. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות  הדבר היחידי שיאפשר לכם להתקבל בחברות הייטק ופרסום.

השכר לבוגרי קורס מעצבים גרפי וחווית משתמש  לקראת 2021- כיצד להשתמש בחוויית משתמש נכונה באתר אינטרנט

הביקוש הוא עצום בתחום ההיי-טק בגלל שהטכנולוגיה שינתה את פני האינטרנט בשנים האחרונות. אם בעבר לבוגרים מסלול מעצבים גרפיים היה את האפשרות אך ורק לעבוד במשרדי הפרסום או חברות הוצאות לאור / הפקות ספרים היום יש יותר אפשרויות ואלטרנטיבות למעצבים גרפים לעבוד בתחום זה מהבית או לתת שירותי גרפיקה פרילנס לחברות היי-טק. בוגרי הקורס משתלבים בתעשייה עם שכר התחלתי של 18000 שח בחברות הייטק. ככל שתתפסו  ניסיון תוכלו להגיע לסכומים הרבה יותר גבוהים. מה שחברות הייטק רוצות זה אך ורק דוגמאות ממה שסיימתם בלימודים אלה דוגמאות רבות שעשיתם כדי להראות שאתה באמת מבינים איך אפליקציה   צריכה להיראות וכיצד להשתמש בחוויית משתמש נכונה באתר אינטרנט.

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics