איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי

איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי

איפה מומלץ ללמוד עיצוב גרפי – הסבה מקצועית לקריירה מדהימה

מחפשים מכללה מומלצת ללימוד מקצועות עיצוב גרפי? מה הוא בית ספר לגרפיקה הטוב ביותר בישראל כדי ללמוד את מקצוע מעצבי גרפיקה חזותית? הכנו לכם בכתבה הבאה אינספור סרטונים וטיפים מה לומדים מעצבים גרפיים בבתי ספר לעיצוב. השיעורים מוסברים בשפה העברית ונעשו  על ידי מורים לגרפיקה ועיצוב אתרים. תוכלו לראות  את השימוש הרחב בתוכנות של חברת אדובי כדי להבין לקראת מה אתם הולכים. נסביר לכם מה הכי חשוב היום כדי להתקבל למקומות עבודה כדי לתת לכם מידע חשוב לקראת הצעדים הבאים שלכם.

תיק דוגמאות תנאי לקבלה לעבודה בלבד

היום בתחום העיצוב הגרפי זה לא משנה איפה למדתם גרפיקה ממוחשבת ועיצוב, מה שחשוב זה אך ורק תיק עבודות שלכם. ככל שתיק העבודות שלכם מקצועי ומדבר על רלוונטיות למה שקורה היום ב 2020 תוכלו להשתלב במקומות עבודה. עסקים וחברות הייטק או משרדי הפרסום לא מעניין אותם איזה תעודה יש לכם או איפה למדת  עיצוב גרפי מה שחשוב זה לראות דוגמאות ועיצובים שעשיתם כדי לקדם עסקים. תצטרכו להראות רלוונטיות והתאמה לקהל היעד באמצעות דוגמאות שאתם מעצבים. יבדקו כיצד אתם מעבירים קונספטואליות תוך שימוש בתורת הצבעים כחלק חשוב ביותר בתיק העבודות. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו לעבוד במהירות בחברות שונות. נוכל להגיד לכם שמעצבים גרפיים רבים בעולם העיצוב לא למדו מעולם במכללה לעיצוב גרפי מומלצת או בית ספר לגרפיקה ממוחשבת אלה למדו בעצמם והתקבלו למקומות עבודה כי תיק עבודות שלהם היה מדהים..

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי גרפיקה ועיצוב ממוחשב  אתם לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולעצב לעסקים שונים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו כיצד לעצב אתר אינטרנט ולהתאים את החוקים לעולם הפרסום, לכל אורך הלימודים תעבדו בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי התוכנות המדוברות הן פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. לכל אורך הלימודים תלמדו את השפה העיצובית וכיצד להעביר קונספטואליות כדי למכור יותר דרך מודעות מעוצבות.   תהיו עסוקים בתיק עבודות ותכינו שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על השליטה בתוכנות הגרפיקה.

ללמוד עיצוב גרפי דרך האינטרנט איך זה קורה?

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי? גרים רחוק ממקומות לימוד  בתי ספר לגרפיקה ועיצוב? לא יודעים איך לשלב את שיגרת החיים עם לימודים? נוכל להציע לכם ללמוד עיצוב דרך האינטרנט אונליין בהוראה פרטית ואישית. לימודי גרפיקה ועיצוב במתכונת של שיעורים פרטיים אתם בונים תיק עבודות לכל אורך הלימודים ומקבלים תעודה בסיום הלימודים. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על עולם הגרפיקה. במהלך השיעור תלמדו כיצד לבנות מודעה או לוגו ולאחר מכן תצטרכו לתרגל את החומר,  במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור איתך  שוב ושוב עד שתבין את ניתוח החומר, בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על מה שלמדתם ולפתח לכם את היצירתיות תוך שליטה ועבודה מהירה בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. תוכלו להשאיר בעמוד זה בטופס צור קשר פרטים ואחד מנציגי הלימוד יצרו איתכם קשר כדי להסביר לכם איך אתם אתם יכולים ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי מהבית.

שיעורי הגרפיקה ביוטיוב שהכנו

בשיעורים המצורפים בעמוד זה הראינו  לכם איך מעצבים גרפיים עובדים בתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור. המטרה להראות לכם מה היא מניפולציה גרפית ולקראת מה אתם הולכים. בסופו של דבר ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להתברג לתעשייה בצורה מהירה או לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים הביקוש הוא אדיר והשכר למעצבים גרפיים מתחילים הוא 17000 שח.

לסיכום

חברות הייטק גרמו למשבר התעסוקתי האדיר בתעשיית עיצוב גרפי בישראל. יש יותר אפשרויות למעצבים גרפים לעבוד במקומות עבודה לכן השכר הוא גבוה מאוד לעומת תקופת הלימודים. ככל שתחשבו בצורה יצירתית תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בעולם העיצוב הגרפי.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics