גרפיקה ממוחשבת ודפוס – קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

גרפיקה ממוחשבת ודפוס – קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

גרפיקה ממוחשבת ודפוס – לימודים הבאה לדפוס ותוכנות לעיצוב גרפי – הבנת השפה העיצובית

רוצים לדעת מה עושים גרפיקאים בבתי דפוס? כיצד תוכנות  גרפיקה ממוחשבת בעולם הדפוס שימושיות מאוד? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים משיעורי גרפיקה שנעשו ביוטיוב המוסברים בשפה העברית כדי לתת לכם אינדיקציה ומידע חשוב מה עושים מעצבים גרפיים וגרפיקאים בעולם הדפוס. השיעורים עם הסברים שימושיים ומתאימים למתחילים שרוצים לדעת מהי מניפולציה גרפית לתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי. בכתבה נסביר לכם מה לומדים וכיצד אפשר להשתלב בתעשייה במהירות.

למידת עיצוב גרפי לדפוס? קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

בלימודי גרפיקה ועיצוב לעולם הדפוס תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולבנות הודעות שיווקיות. תלמדו מהי קומפוזיציה גרפית וכיצד לשלב צבעים בצורה הנכונה שמתאימים לקהל היעד בתוכנות הגרפיקה. תלמדו מהי קומפוזיציה גרפית כיצד לסדר אלמנטים בתוך מודעה שאמורה להיות מודפסת. לכל אורך לימודים תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי החברה היחידה שדרכה מעצבים גרפיים וגרפיקאים עובדים כיום בתעשייה בישראל.

קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום – התוכנות הגרפיקה של חברת אדובי

בעולם הדפוס גרפיקאים ומעצבים בבתי דפוס ומשרדי פרסום עובדים בתוכנות של חברת אדובי. התוכנות המדוברות פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בקריירת המעצבים הגרפיים בעולם הדפוס והשילוב של כולם יוצר את העיצובים הגרפים המודפסים שאתם רואים מכל עבר.

תוכנת הפוטושופ

תוכנת הפוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית ביותר בעולם העיצוב הגרפי. באמצעות התוכנה תשתמשו בתמונות ותיצרו אלמנטים ויזואלים תוך שילוב של טקסטים עם תמונות ביחד. תעבדו על עיבוד תמונה ותלמדו כיצד לתקן ולערוך תמונות לאחר צילום.

אילוסטרייטור

אילוסטרייטור תוכנת וקטורית נחשבת לתוכנה מרכזית ביותר בלימודי גרפיקה לדפוס. באמצעותה בונים לוגו  ויוצרים קווים גיאומטריים לכל מטרה.  שימושית מאוד בעולם הדפוס בגלל שהיא בונה את כל קווי הסכין והחיתוך שצריכים להכין גרפיקה לתחום זה. באמצעות התוכנה שואבים גרפיקה שמגיעה מפוטושופ לאינדיזיין ויוצרים מניפולציות גרפיקה וקטורית.

Indesign

תוכנה שימושית מאוד בעולם הדפוס כי באמצעותה מכינים ספרים וחוברות. התוכנה פופולרית מאוד בעולם הוצאות לדפוס והוצאות לאור בפרט. באמצעות תוכנת אינדיזיין סופרים מכינים ספר ושולחים את כל הטקסטים לבית הדפוס  תפקיד המעצבים לסדר את כל הטקסטים בשילוב תמונות ואלמנטים ויזואלים עד שמתקבל הספר. 

תיק עבודות בלימודי גרפיקה לדפוס.

זה לא משנה איפה למדתם את עולם הדפוס ועיצוב גרפי מה שחשוב היום בתעשייה ובבתי דפוס זה אך ורק תיק העבודות. ככל שתיק   העבודות שלכם יהיה מעניין ומדבר על טרנדים חדשים המקובלים כיום בתעשייה ב-2020  תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. תיק העבודות צריך לכלול עבודות רבות שעשיתם בתקופת הלימודים החל מעבודות פרסום ושיווק, לוגואים, עיצוב אריזות, פולדרים ועוד אינספור תחומים שונים.

איפה לומדים עיצוב גרפי

דפוס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב  אפשר ללמוד במכללות ועיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת המיועדים לכך. תוכלו ללמוד את התחום הזה גם הבית אונליין דרך למידה אישית באינטרנט עם מורה מעבר לקו.  בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר. במהלך השיעור המורה הפרטי יסביר לך איך לעבוד בתוכנה הגרפית ולאחר ההסבר של המורה תצטרך לתרגל את החומר הנלמד.

איך מדברים בזמן השיעור גרפיקה אונליין

השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת אינטראקציה מלאה עם המורה אונליין אחד על אחד, למידה אישית ופרטית מאפשרת לך לקבל את כל תשומת הלב בשיעור ואין שום לחץ כיתתי. במהלך השיעור לא צריך להתבייש לשאול שאלות ואפשר לעצור את המורה בכל שלב כדי  לקבל הסברים על תחום זה.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 
https://www.youtube.com/watch?v=yO4uvxgAeOw

הביקוש בעולם הדפוס

הביקוש בעולם הדפוס הוא אדיר מאוד ומעצבים גרפיים מתחילים עם שכר של 12 אלף שח ללא ניסיון. הסיבה לביקוש  המטורף בגלל שחברות הייטק לוקחות מעצבים גרפיים ישירות לאחר הלימודים לעבודות שוטפות שונות. הביקוש העצום מחברות הייטק ייצר עסקים ומרבית המעצבים הגרפיים מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לעולם האינטרנט וגם לעולם הדפוס.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics