האם מתאים לי ללמוד עיצוב גרפי

האם מתאים לי ללמוד עיצוב גרפי

האם מתאים לי ללמוד עיצוב גרפי?  האם אני מתאים ללימודי גרפיקה ועיצוב

רוצים ללמוד עיצוב גרפי ולא יודעים אם אתם מתאימים לתחום זה? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים על עולם העיצוב הגרפי כדי לאפשר לכם להבין מה לומדים במקצועות עיצוב זה. השיעורים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת. בשיעורים תוכלו לראות מניפולציות שונות שנעשו לעיצוב והכנת פרסומות לעולם העסקים. אם אתם אוהבים את מה שאתם רואים בסרטונים האלה אתם בהחלט מתאימים לתחום זה.

האם אני מתאים איך אני יכול לדעת?

אי אפשר אף פעם לדעת אם אתם מתאימים לתחום העיצוב הגרפי או לא כי תחום העיצוב הגרפי זה נושא שנמדד לכל אורך הלימודים. רק בתקופת הלימודים תוכלו לדעת אם אכן תחום זה מתאים לכם. בכתבה הבאה נסביר לכם מה לומדים בתחום העיצוב הגרפי ואיזה תחומים אפשר לעסוק לאחר הלימודים. לאחר קריאת כתבה  זו תוכלו להבין אם אתם באמת יכולים להשתלב בתעשיית הפרסום.

לימודי עיצוב גרפי

מעצבים גרפיים וגרפיקאים עוזרים לעסקים לקדם ולשווק את עצמם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. המעצבים לומדים את השפה העיצובית וכיצד לבנות מודעה שתעשה את המערך השיווקי בצורה נכונה. תלמדו מהי השפה העיצובית ומה הם חוקי העיצוב בהתאם ליצירת קומפוזיציות ושילוב של צבעים ליצירת מודעות או אתר האינטרנט. אם אתם אוהבים לעזור לעסקים לשווק ורוצים להגדיל מכירות בהחלט תחום זה יכול לעזור שלכם.

מעצבים גרפיים התוכנות הגרפיות שנלמדות במסלול זה.

במסגרת לימודי עיצוב גרפי לומדים את התוכנות של חברת אדובי.  תוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור,  אינדיזיין. כל תוכנה יש לתפקיד אחר והמעצבים הגרפים משלבים בין כל התוכנות ביחד מה שמאפשר למעצבים להכין אתר האינטרנט,  מודעות לעיתונים, מודעות עיצוב למיתוג  עסקים ועוד אינספור תחומים שמעצבים  גרפיים עסוקים בהם במהלך הלימודים.

על התוכנות – תוכנת הפוטושופ אחראית להכנת מניפולציות בתמונות ליצירת מודעות ופרסומות שרצות ברשתות החברתיות. תוכנת אילוסטרייטור חשובה מאוד ביצירת תדמית עסקית לעסקים כגון יצירת לוגואים או עיצוב של אריזות. תוכנת אינדיזיין היא תוכנה חשובה מאוד ליצירה והפקה של ספר או קטלוג עיצובים.

תיק עבודות בלימודי עיצוב גרפי נחשב לאחד הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות עסוקים בו לכל אורך הלימודים. חברות הייטק ומשרד הפרסום לא עסוקים בתעודה.

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי?

רוצים ללמוד דרך האינטרנט עם מורה פרטי מעבר לקו? אפשר ללמוד את מקצוע עיצוב גרפי דרך האינטרנט בצורה פרטית ואישית. בית הספר מספק לסטודנט תוכנת חיבור שמאפשר למורה לעבוד אחד על אחד על המסך שלו. מורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי. למידה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים אתם מקבלים את כל היחס האישי אחד על אחד. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

הביקוש בתחום העיצוב הגרפי

הביקוש בתחום העיצוב הגרפי למעצבים הוא  גדול מאוד בגלל שיש מחסור בגרפיקאים בחברות הייטק ומשרד הפרסום. אם בעבר בוגרים היו יכולים לעבוד אך ורק בעולם הדפוס היום אפשרויות העבודה רבות יותר כי יש לעסקים יותר אופציות לפרסם את עצמם ברשתות החברתיות. נוכל להגיד לכם שהביקוש יצר מקפצה שכר לגרפיקאים מתחילים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 17 אלף שח. מרבית הבוגרים בעיצוב גרפי מעדיפים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה פרטית. זה לא משנה אם אין למעצב גרפי ניסיון בתחום דווקא גרפיקאים ללא ניסיון יכולים להתברג במהירות במקומות עבודה בגלל שהם מביאים איתם טרנדים חדשים מה שחברות הייטק אוהבות זה חדשנות.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics