מכללה לעיצוב גרפי חולון – קורס עיצוב גרפי חולון

מכללה לעיצוב גרפי חולון – קורס עיצוב גרפי חולון

מכללה לעיצוב גרפי חולון – לימודים גרפיקאים

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בחולון ולא יודעים איפה להתחיל? רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים בשימוש מודעות וטכניקות בתוכנות גרפיקה ממוחשבת? בכתבה הבאה הכנו לכם אין ספור סרטונים וטיפים על עולם העיצוב הגרפי. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לקחת חלק מעולם זה.

מה לומדים מעצבים גרפיים בחולון?

לימודי עיצוב גרפי בחולון כוללים את כל ההבנה המעמיקה של מה זה עיצוב גרפי. תלמדו את השפה העיצובית ותבנו מודעות גרפיקה תוך שימוש בחוקי העיצוב בבנייה קונספטואלית. תלמדו מה הם הצרכים של עסקים וכיצד להשתמש בצבעים נכונים כדי להעביר את המסרים השיווקים לקהל היעד. את כל הנושאים הללו תעצבו בתוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי שבאמצעותם תבנו את תיק העבודות שלכם.

תיק עבודות גרפיקה ממוחשבת.

בלימודי עיצוב גרפי  תעבדו לתרגום השפה החזותית עם התוכנות הגרפיות הממוחשבות של חברת אדובי. התוכנות הנלמדות במהלך לימודי עיצוב גרפי פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין,  תלמדו כיצד לקחת את חוקי העיצוב שלמדתם וליישם אותם להכנה של מודעות מכירתיות ושיווקיות לפרסום ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. הרשתות החברתיות הם דרך מעולה לעסקים כיום לפרסם בחינם ברשתות. המעצבים הגרפיים הם אלה שיעזרו לבעלי העסקים בחברות ההייטק לייצג את עצמם במדיות הדיגיטליות. תיק עבודות בתוכנות הגרפיקה זה הדבר היחיד שיאפשר לכם להתקבל למקומות עבודה או לעבוד כעצמאים פרילנסרים.

לימודים אונליין בעיצוב גרפי.

אין לכם זמן ללכת ללמוד את המקצוע? רוצים לשלב עבודה ולימודים? לא רוצים לבזבז זמן על נסיעות או למצוא חנייה כדי ללמוד בבית ספר לגרפיקה ממוחשבת בחולון? תוכלו ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית בצורה פרטית אישית במתכונת של שיעורים פרטיים בעיצוב גרפי. הלימודים הם לימודי תעודה לתיק עבודות לכל אורך לימודים. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולעבוד על תוכנת גרפיקה שנמצאת אצל הסטודנט. במהלך השיעור המורה יזיז לסטודנט את העכבר ויסביר לו אחד על אחד איך לעצב גרפיקות ממוחשבות. בלימודים אישיים במתכונת של גרפיקה בצורה שיעורים פרטיים כל היחס מופנה רק אליכם מה שיגרום להצלחה מקסימלית בלימודים. בסיום הלימודים תבנו תיק עבודות ותעודה תתקבל בסיום הקורס.

תעודות עיצוב גרפי במקומות עבודה.

כיום עסקים וחברות ההייטק לא מעניין אותם איפה למדתם את תחום העיצוב הגרפי או למדתם בעצמכם לבד. מה שרוצים לראות כיצד אתם יכולים לפרסם מודעות ולעזור לעסקים לבנות את התדמית הזהותית שלהם ברשתות. תלמדו לעצב אתר אינטרנט ולבנות תדמית  זהותית. מה שיבדקו בחברות הייטק ומשרד הפרסום שירצו לעבוד איתכם זה כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפיים ומעבירים קונספטואליות בהתאם למה שקורה היום. ככל שתיק העבודות שלכם ידבר על הטרנדים החדשים ב-2020  תוכלו להתקבל למקומות עבודה במהירות או לסירוגין לעבוד בתחום זה מהבית. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר באתר הזה ונציג הלימודים יצור איתכם קשר כדי להסביר לך איך אפשר ללמוד את התחום הזה אונליין מהבית בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורי גרפיקה אחד על אחד. התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו ותוכלו לשוחח עם המורה שלכם גם מעבר לשעות הלימודים כדי לקבל תמיכה בכל מהלך הלימודים.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics