עיצוב גרפי לימודים להסבה מקצועית – מעצבים גרפיים קורסים

עיצוב גרפי לימודים להסבה מקצועית – מעצבים גרפיים קורסים

עיצוב גרפי לימודים להסבה מקצועית – לימודים מעצבים גרפיים הסבת מקצוע

זה לא משנה באיזה גיל אתם, אם אתם אחרי הצבא או שאתם יוצאים לפנסיה, לעשות הסבה מקצועית בתחום העיצוב הגרפי כל אחד יכול. אף אחד לא מעניין אותו בני כמה אתם או מה אתם יודעים מה שחשוב זה שאתם יודעים לעצב גרפיקה ועיצוב בצורה מקצועית ונכונה. אחד המקצועות המבוקשים היום בתעשייה זה עיצוב גרפי. מי שכיום ילמד למקצוע ולהסבה מקצועית יכנס לעולם מקצוע מכניס ומפרנס עם אינספור אפשרויות לעבודה מהבית או במשרד הפרסום בחברות הייטק. רוב הבוגרים במקצוע הזה מעדיפים לעבוד מהבית לתת שירותי גרפיקה פרילנס ללקוחות פרטיים ולפתח את העסק שלהם תוך מתן שירותי פרסום לעסקים בפייסבוק ובאינסטגרם.

פרסום עסקים באמצעות עיצוב גרפי

עסקים לא יכולים להתקיים כיום ללא מעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים הם אלה שמייצגים את בעלי עסקים ברשתות החברתיות הפופולריות כמו פייסבוק ואינסטגרם. כיום יש לעסקים יותר אפשרויות פרסום באינטרנט לעומת מה שקרה בעבר וכל עסק היום צריך אתר אינטרנט כדי לשווק ולדאוג שמנוע חיפוש יותאם לגוגל. המעצבים הגרפיים הם אלה שקובעים איך העסק נראה ברשת החברתית באמצעות מודעות שאמורות לשדר  מקצועיות ומסרים מכירתיים. בהמשך הכתבה תראו סרטונים מקצועיים שהכנו במיוחד בשבילכם כדי להראות לכם מה לומדים בעולם העיצוב הגרפי.

השפה העיצובית בלימודי עיצוב גרפי.

בלימוד עיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולעזור לעסקים לקדם את המוצרים שלהם דרך מסרים ברשתות החברתיות ובאתר האינטרנט. תלמדו מהי קומפוזיציה וכיצד לבנות את המודעה בצורה מסודרת שתעבוד בפרסום. תלמדו מה הצבעים אומרים וכיצד הצבעים משפיעים על אנשים על פי חוקי תורת הצבעים המקובלת. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי על כך נרחיב בהמשך.

התוכנות הנלמדות

התוכנות הנלמדות בלימודי עיצוב גרפי תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. כל תוכנה אחראית על סגנון כזה או אחר ביצירת עיצובים גרפיים. תיק עבודות של סטודנטים צריך לכלול עבודות בתוכנות הגרפיקה ויישום חוקי העיצוב בצורה מקצועית ומסודרת. כיום זה לא משנה איזה תעודה יש לכם בתחום מה שחשוב שתיק העבודות יראה שאתם באמת מבינים מה אתם מעצבים ומוכרים לעסקים. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי וידבר על הרלוונטיות למה שקורה בעולם ההייטק ובמשרדי הפרסום תוכלו להתקבל במהירות לעבוד בתחום או לעבוד עם עסקים בצורת פרילנס.

ללמוד עיצוב גרפי במכללות לעיצוב או באינטרנט.

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במכללות עיצוב גרפי או בתי ספר להיי-טק. אפשר ללמוד גם באמצעות האינטרנט בלמידה אישית ופרטית המורים מחוברים ישירות למסך שלכם. הלימודים אונליין במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד עם מורה מעבר לקו. המורה יכול לצפות במסך שלך ולהסביר לך אחד על אחד איך לעצב גרפיקה פרסומית שיווקית בתוכנות פוטושופ לדוגמה או אילוסטרייטור. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר ויסביר לך את כל המהלכים צעד-אחר-צעד.

ללמוד אונליין מהבית בצורה פרטית עם המורה שלך מעבר לקו

בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים ועבודה עם משותפת בזמן השיעור עם המורה. אם בזמן  השיעור יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור על הנושא הזה עד שתבינו את כל החומר.  במהלך השיעור אתם צריכים לתרגל מול המורה את השלבים שלמדתם ליצירת  גרפיקה פרסומית. התמיכה בלימודים היא לא רק בשיעור עצמו ותקבלו תמיכה גם מעבר לשעות הלימוד בכדי לעזור לכם להבין את עולם העיצוב הגרפי. בלימודים אישיים אחד על אחד כל תשומת הלב מופנית רק אליכם ואחוזי ההצלחה מאוד גבוהים בשיטת למידה פרטית ואישית.

לסיכום מה חשוב היום בתעשייה

תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר ונציג הלימוד יצרו איתכם קשר לקבלת פרטים והמחיר ללימודים, תקבלו הסבר כיצד אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית.  לסיכום מה שחשוב בתעשיית העיצוב הגרפי זה אך ורק תיק עבודות. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או אם למדתם את זה בעצמכם. תעודות כבר לא  פותחות שום דלת וזה לא ממש משנה עד כמה חשוב בית ספר או יוקרתי כיום רוצים לראות תכלס מה אתם יודעים וכיצד אתם יכולים לעזור לעסקים. ברגע שתתחילו לחפש עבודה תוכלו לראות שמה יבקשו ממכם זה אך ורק  קישור לתיק העבודות שלכם או לדף הפייסבוק בו אתם מציגים את כל העבודות שלכם.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics