קורס  עיצוב גרפי לפרסום בפייסבוק

קורס עיצוב גרפי לפרסום בפייסבוק

היום בעל עסקים מבינים שהפייסבוק הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם יכולה לעזור לכל עסק לקדם ולשווק את המוצרים שלו. עסקים שלא נמצאים בפייסבוק לא יכולים להגדיל את מערך המכירות והשיווק נקודה! הכנו לכם בכתבה הבאה אינספור סרטונים שיסבירו לכם כמה תוכנות לעיצוב גרפי של חברת אדובי חשובים מאוד. הסרטונים נעשו בשפה העברית יכולים לתת לכל אחד מידע מה צריך ללמוד כדי לעצב בעצמכם פרסומת בפייסבוק או באינסטגרם. הבאנו לכם טיפים מעולם העיצוב גרפי ומה היא מניפולציה גרפית ליצירת מודעה או פרסומת.

השפה העיצובית עד כמה היא חשובה ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם?

היום אי אפשר להעלות פוסטים לא מעוצבים בצורה מקצועית כי הגולשים ישר שופטים את בעל העסק. לכן בלימודי עיצוב פרסומות בפייסבוק עליכם ללמוד את השפה העיצובית לאורכה ולרוחבה. תלמדו כיצד לשלב צבעים ואיך להתאים את הצבע הנכון לקהל היעד שלכם. מהי קומפוזיציה גרפית וכיצד לסגנן את המודעה שתעשה את הפעולה השיווקית. את כל הסגנונות העבודה תעשו בתוכנות גרפיקה של חברת אדובי על כך תוכלו לקרוא בפסקאות הבאות ולצפות בשיעורים שהכנו במיוחד בשבילכם ביוטיוב. פייסבוק היא טכניקה שיווקית מצוינת שמאפשרת לעסקים לפרסם בחינם על ידי מודעות.

התוכנות הגרפיות פרסום עסקים בפייסבוק.

כולם יודעים שתמונות מדברות ומוכרות יותר מאשר כל פוסט שהוא רק טקסט. באמצעות התוכנות הגרפיות תוכלו לשלב בין תמונות ולהכניס טקסט מעל התמונה כדי להעביר את הפרסומת שלכם ברמה מקצועית. התוכנות פופולאריות  לגרפיקות לפייסבוק הם הפוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר ופוטושופ אחראית על יצירת הפרסומות בשילוב תמונות. אילוסטרייטור אחראית על כל נושא מיתוג ליצירת לוגואים ועוד אינספור תחומים. השילוב של שתי התוכנות האלה יאפשר לכם לעצב בעצמכם כל פוסט או מודעה שיווקית.

איפה לומדים לעצב גרפיקות לפייסבוק ולאינסטגרם?

 תחום הפרסום לפייסבוק לומדים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת באזור המרכז והצפון. תוכלו ללמוד  את התחום הזה גם דרך למידה אינטרנטית. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט  תוך הסברים מעמיקים מה הם חוקי עיצוב. במהלך השיעור המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר אחד על אחד. הלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים מה שיאפשר לכם לקבוע בעצמכם את שעות הלימוד. תוכלו ללמוד בשעות הבוקר או  ערב וגם בימי שישי. לכל אורך לימודים תקבלו תמיכה במהלך הקורס גם מעבר לשעות הלימוד ותכינו שיעורי-בית ותרגילים שמותאמים ישירות למה שאתם צריכים לעסק.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

אינסטגרם הרשת החברתית שעובדת אך ורק עם פרסום של תמונות.

אי אפשר להתעלם שהאינסטגרם נכנס בשנים האחרונות חזק מאוד לקהל הצעיר. כדי לשלוט גם בענף שיווק זה תצטרכו לעבוד על תמונות בעיקר בכדי לפרסם את המוצרים שלכם. היום יש אינספור שיטות קידום ופרסום ולכן אתם צריכים כל הזמן להופיע איפה שהקהל שלכם נמצא. תהליך השיווק הוא לא מיידי וככל שתפרסמו כל הזמן תבנו קהל מאמינים שילך אחריכם.

שיעורי בית ותרגילים במהלך הלימודים לכל אורך הקורס

תקבלו תרגילים ועבודות בגרפיקה כדי לחזור על מה שלמדתם ולהטמיע את נושא עיצוב. ככל שמתרגלים יותר את התוכנות הגרפיות תוכלו לשלוט באיך לעשות עיצובים בצורה מהירה ולהפגין יצירתיות וטרנדים שנלמדים לכל אורך הלימודים.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics