קורס גרפיקה אינטרנטי – קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

קורס גרפיקה אינטרנטי – קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

קורס גרפיקה אינטרנטי – לימודי עיצוב גרפי באינטרנט

אין לכם זמן ללכת לבית הספר ללמוד עיצוב גרפי? גרים באזור הצפון והדרום ולא רוצים לבזבז שעות בנסיעות לבית ספר לגרפיקה? נוכל להסביר לכם איך אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת בצורה אינטרנטית. קורס גרפיקה אינטרנטי יאפשר לכם לחסוך זמן ולקבל את אותו היחס ורמת הלימודים בדיוק מה שקורה במכללות לעיצוב גרפי. בכתבה הכנו לכם אינספור שיעורים איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית אונליין בצורה פרטית במתכונת של שיעורים פרטיים. השיעורים בעמוד זה מוסברים בעברית שנעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי כדי לחלוק איתכם מידע חשוב לקראת מה אתם הולכים.  הביקוש למעצבים גרפים הוא אדיר מאוד בגלל שחברות הייטק משתמשות באינספור מעצבים גרפיים כיום בישראל.

איך לומדים מהבית קורס גרפיקה אינטרנטי? קורסים גרפיקה ממוחשבת בזום

המכללה מספקת לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות תוכנה זו המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מזיז את העכבר לסטודנט תוך הסברים על איך לעבוד בתוכנות גרפיקה ממוחשבת עם דגש על השפה העיצובית. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר אינטראקציה מלאה במהלך השיעור. במידה ובכל שלב בשיעורים נושא לא ברור המורה יעצור ויסביר לכם את החומר שוב. במהלך השיעור המורה מדגים לכם נושא מסוים ולאחר הדגמה של המורה אתם צריכים לתרגל בעצמכם כדי לראות שכל החומר ברור ומובן. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר שלמדתם בשיעור ולפתח לכם את החשיבה איך לעצב גרפיקה פרסומית בצורה מקצועית.

תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים בטופס צור קשר ואחד מנציגי הלימוד יחזור ויסביר לכם איך אפשר ללמוד את התחום. תקבלו הצעת מחיר מסודרת ללימודי תעודה ותיק עבודות.

גרפיקה ממוחשבת בזום 2022 – התוכנות הנלמדות והשפה העיצובית בקורס גרפיקה אינטרנטי.

במהלך הלימודים לא רק לומדים את התוכנות בגרפיקה ועיצוב. אלה תלמדו את החשיבה היצירתית וכיצד לעצב גרפיקה פרסומית לרשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. נוכל לראות שעסקים רבים מוצאים ברשתות החברתיות דרך מדהימה כדי לקדם את העסק שלהם. תלמדו כיצד לבצע מניפולציות שונות באמצעות תמונות ולבנות קומפוזיציות תוך שילוב בעולם הצבעים. צבעים משפיעים על אנשים ולכן עליכם להבין במהלך הלימודים איך להשתמש בצבע הנכון ולהתאים אותו לקהל היעד. לכל אורך לימודים תעבדו בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי איתם מעצבים גרפיים עובדים בקריירה המקצועית.

תיק העבודות ותעודה שמתקבלת בקורס גרפיקה אינטרנטי.

לכל אורך הקורס נעסוק בתיק עבודות כדי להראות שאתם באמת מבינים את התחום בצורה מקצועית. אף אחד היום לא עסוק באיפה למדתם ואיזה תעודה יש לכם, לקוחות ומעסיקים לא מעניין אותם עד כמה בית הספר שלכם יוקרתי. מה שרוצים לדעת זה תכלס איך אתם יכולים לעזור לבעלי העסקים לשווק את המוצרים שלהם ולקדם את עצמם באינטרנט. עסקים שלא קיימים באינטרנט לא יכולים להגדיל את מערך השיווק והמכירות. בקורס גרפיקה אינטרנטי הדגש הוא לכל אורך לימודים בתיק עבודות אומנם תקבלו תעודה מקצועית אבל הדגש הוא על תיק עבודות כדי לעזור לכם להשתלב בתעשייה במהירות. המורים יחשפו אתכם לקבוצה אדירה בפייסבוק שדרכה תוכלו לקבל אינספור הצעות עבודה לכל אורך הלימודים.

לסיכום. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא בתחום זה מקצוע מפרנס ומכניס. בוגרי מסלול לימודי עיצוב גרפי בגלל הביקוש העצום מצד חברות ההייטק יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח מינימום. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כדי לתת יותר אפשרויות פרסום ושיווק גם לעולם הדפוס וגם לעולם ההייטק.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics