קורס גרפיקה בקריות

קורס גרפיקה בקריות

קורס גרפיקה ממוחשבת בקריות  – מכללות לעיצוב גרפי בקריות

רוצים ללמוד איך להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים בקריות? רוצים ללמוד קורס פוטושופ בקריות או באזור הצפון ולא יודעים איך למצוא מקום לימודים? הכנו במיוחד בשבילכם שיעור הסבר ביוטיוב מה זה פוטושופ וגרפיקה ממוחשבת בפרט. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בתחום המבוקש ביותר בתעשייה בישראל. תחום העיצוב הגרפי יש בו אינספור אפשרויות לעבודה מהבית או במשרדי הפרסום וכמובן הלהיט לעבוד בחברות הייטק. בכתבה תקבלו פרטים רחבים לקראת מה אתם הולכים ומה צריך ללמוד כדי לעסוק בתחום המבוקש ביותר בישראל ובעולם כולו.

לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב בחיפה והקריות.

בלימודי עיצוב וגרפיקה תלמדו כיצד לעצב גרפיקה פרסומית באמצעות התוכנות בגרפיקה של חברת אדובי. תלמדו לשלב את חוקי העיצוב הגרפי תוך שימוש בקומפוזיציה גרפית עם תורת הצבעים המקובלת בתעשיית העיצוב כיום ב-2020. תלמדו כיצד לשלב צבעים ואיך צבעים משפיעים על בני אדם ברגע שהם מסתכלים על מודעות פרסומיות או באנרים בסגנונות שונים. לכל אורך לימודים תלמדו כיצד לעבוד על תיק עבודות בגלל שזה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד בתחום לאחר סיום הלימודים. מי שאוהב את עולם האמנות הדיגיטלית ימצא בהחלט בתחום זה פרנסה בשפע עם אפשרויות קידום לעבודה.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

התוכנות הגרפיקה בלימודי עיצוב בקריות

בלימודי עיצוב תלמדו כיצד לעבוד בתוכנות גרפיקה של החברה המפורסמת אדובי התוכנות הם אך ורק כלים ובאמצעות החשיבה הגרפית שתלמדו תיצרו אלמנטים ויזואלים שונים לקידום מכירות והכנת מודעות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו על מושג מניפולציה בתוכנת פוטושופ הפופולרית וכיצד אפשר לבצע מניפולציות גרפיות באמצעות תמונות לקידום עסקים. תלמדו כיצד לבנות לוגואים או עיטורי גרפיקה בשילוב אלמנטים שנעשו בהדרגתיות וצבעוניות. תלמדו כיצד להפיק ספרים וחוברות ולעבוד בשיתוף פעולה עם סופרים להוצאות לאור בתוכנת אינדיזיין. גרפיקאים ומעצבים עובדים עם כל התוכנות ביחד ומכינים את תיק העבודות שלהם כדי להראות כיצד הם מעצבים מקצועיים.

על העבודה ותיק עבודות לאחר הלימודים.

כיום עסקים לא מעניין אותם  איפה למדתם  או אם למדתם את התחום הזה לבד. מה שחשוב כדי להצליח בתעשייה זה אך ורק איך נראה תיק עבודות שלכם. יבדקו כיצד אתם מעבירים רלוונטיות ואיך אתם מעצבים גרפיקה בצורה הנכונה תוך שימוש בחוקי הקומפוזיציה בעיצוב גרפי. ככל שתיק עבודות שלכם ידבר על רלוונטיות בעיצוב שקורה היום תוכלו להתקבל לעבוד בתחום בצורה מהירה מאוד.

השכר בתחום העיצוב הגרפי

מחירון משכורות ובגלל הביקוש העצום שיש הוא 17 אלף שח למעצבים גרפיים מתחילים. הביקוש בתחום עיצוב גרפי הוא בגלל שיש יותר אפשרויות ואלטרנטיבות למעצבים לעבוד לאחר סיום הלימודים. בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בעיצוב אריזות או בבתי דפוס וקיום    מה שקרה עולם האינטרנט פתח אפשרויות קידום רבות לפרסום עסקים. עסקים שלא נמצאים ברשת החברתית פייסבוק ואינסטגרם או שלא מפרסמים באופן קבוע באינטרנט לא יוכלו להגדיל את מערך השיווק שלהם באופן סדיר. הביקוש יצר מחסור עצום בכוח אדם ישראלי ולכן מעצבים גרפיים מרוויחים משכורות מאוד גבוהות לעומת  תקופת הלימודים הקצרה שהם לומדים.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics