קורס חווית משתמש קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

קורס חווית משתמש קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב קורס חוויית משתמש – להתחיל לעבוד בעולם הייטק

רוצים לדעת איך מעצבים אפליקציות? אוהבים את עולם האינטרנט ורוצים להשפיע? מעצבים גרפיים שרוצים להמשיך בתחום ההיי-טק יצטרכו ללמוד קורס חוויית משתמש ואפליקציות קורס שיאפשר להם לגעת בנושאים אחרים ולעזור לעסקים לקדם את עצמם ברשתות החברתיות או במנועי חיפוש. בעמוד זה הכנו במיוחד בשבילכם אין ספור טיפים וטריקים על עולם העיצוב הגרפי וחוויית משתמש כדי לאפשר לכם להבין מה עושים מעצבים גרפיים במקומות עבודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מעבר.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב לימודי חווית משתמש אונליין.

בתחום חווית משתמש אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר להייטק. כמובן שאפשר ללמוד גם בשיטת לימודים אונליין דרך האינטרנט שתאפשר לכם לשמור על עבודה במהלך הלימודים. בקישור הבא תוכלו לראות בית ספר מקצועי ללימודי מקצועות חוויית משתמש בניית אתרים וכל זה מהבית אונליין בהוראה פרטית ואישית. בית הספר יספק לכם תוכנה שמחברת בין מחשבים. המורה יוכל לצפות במסך שלכם ולהזיז את העכבר תוך הסברים על תוכנות לעיצוב אפליקציה. במהלך השיעור תקבלו אינספור דוגמאות ותרגילים ותצטרכו לתרגל את החומר בזמן שאתם לומדים עם המורה בזמן השיעור. אם יש שאלה לא ברורה המורה יחזור ויסביר לך את הנושא שוב עד שכל החומר במלואו יובן.

קורסים דרך האינטרנט מהבית אונליין במחשב מה לומדים בקורס חוויית משתמש אונליין?

בלימודי חווית משתמש תלמדו את כל החשיבה האינטרנטית כדי להכין אפליקציות ואתרי אינטרנט. עסקים היום שאין להם אתר אינטרנט ואפליקציה לא יכולים למכור או לשווק את המוצרים שלהם ברשתות השונות. אתר אינטרנט מכניס את תנועת הגולשים דרך מנועי חיפוש ולכן על האתר להיות מותאם לפי החוקים של גוגל שנחשב למנוע החיפוש הפופולרי ביותר בישראל. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לחשוב כמעצבי אתרים ולהתאים את הצבעים הנכונים בחוויית המשתמש.

ועוד סרטון מדהים על עולם חווית משתמש ובניית אתרים אונליין

מה זה חוויית משתמש

חוויית משתמש זה לגרום לגולשים במילים הכי פשוטות להרגיש בנוח ברגע שהם גולשים בתוך האתר. על האתר להיות מהיר עם רווחים גבוהים קבועים בין הכפתורים ועוד אינספור פרמטרים שנלמדים בחוויית המשתמש. במסגרת הלימודים תלמדו מערכות לבניית אתר אינטרנט כמו וורדפרס אלמנטור ותעבדו על תוכנה לאפליקציה פופולרית מבית חברת אדובי שנקראת  XD אקסדי. תלמדו לקשר בין כל המערכות ובזמן הלימודים תכינו תיק עבודות שיפתח לכם דלתות בתעשייה.

איך מתקבלים לעבוד בחברות הייטק בסיום הקורס?.

כל מה שתצטרכו לעשות זה אך ורק להציג תיק עבודות מקצועי בו תראו אינספור אתרים שעיצבתם בתקופת הלימודים. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או אין לכם מה שחשוב שתיק האתרים שלכם ידבר על רלוונטיות מול מה שקורה היוםב2020. יבדקו כיצד אתם חושבים קונספטואלית ואיזה אלמנטים ויזואלים השתמשתם בתוכנות לעיצוב גרפי כדי שהאפליקציה/  אתר האינטרנט יראה במצב טוב.

שכר בתחום חוויית משתמש.

בוגרי קורס חווית משתמש משתלבים בתעשיית ההיי-טק ועובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים. השכר בתחום יכול להתחיל בשמונה עשרה אלף שח  נטו במידה ואתם מגיעים עם תיק עבודות מקצועי. בחברות הייטק לא מעצבים רק אתר האינטרנט או אפליקציות אלה תעצבו מוצרים שונים ותצטרכו להכתיב את השפה העיצובית גם לנושאים אלה. תלמדו כיצד אינפוגרפיקות עובדות ותסבירו מוצרים שונים שחברות הייטק מפתחים דרך אלמנטים ויזואלים. במהלך הקורס תהיו עסוקים בחשיבה יצירתית וכלים להמשך עבודה. תתחברו לקבוצת פייסבוק אדירה בה מתפרסמות מידי יום עבודות ובקשות לסטודנטים לעבוד בחברות הייטק.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics