קורס עיצוב גרפי בקריות – לימודים עיצוב גרפי קריות

קורס עיצוב גרפי בקריות – לימודים עיצוב גרפי קריות

קורס עיצוב גרפי בקריות – ללמוד להיות מעצבים גרפיים – מה לומדים במכללות לעיצוב גרפי בחיפה ובקריות באזור הצפון?

גרים בצפון או באזור חיפה ורוצים ללמוד עיצוב וגרפיקה ממוחשבת בקריות? רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה וכיצד הם עוזרים לעסקים לשווק את עצמם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים מדהים שיסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים. השיעורים מוסברים בשפה העברית מתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם וזה. תוכלו לראות בכתבה הסבר רחב על עולם העיצוב הגרפי עם אפשרויות רבות לעבודה לאחר סיום הלימודים בתנאי השכר.

לימודים עיצוב גרפי בקריות.

בתחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד בחיפה או באזור הקריות או דרך למידה אישית אונליין אחד על אחד. בלימודים פרטים מהבית בית הספר מספק לכם תוכנות חיבור שמחברת בין מחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד את כל שלבי העבודה בתוכנות גרפיות של חברת אדובי. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז לו את העכבר תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי. הלימודים נעשים במתכונת של שיעורים פרטיים פעם בשבוע אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועץ הלימודים איך אפשר להתחיל ללמוד בתחום העיצוב הגרפי.

לימודים עיצוב גרפי שפה עיצובית.

במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעזור לעסקים לשווק ולסנכרן את מהלך השיווק דרך הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אי אפשר להתעלם ממה שיכולות של האינטרנט מאפשרים לפרסם בחינם. היום עסקים שאין להם אתר אינטרנט או דף פייסבוק לא יכולים  להגדיל את מערך השיווק כדי למכור בסופו של דבר יותר. עסקים וחברות הייטק ללא מעצבים גרפיים לא יכולים לתפקד ולכן הביקוש הוא עצום למעצבים גרפים בתעשייה במיוחד באזור הצפון. יש כיום יותר אלטרנטיבות לעסקים לפרסם ולכן מעצבים גרפים בתקופת הלימודים לומדים את כל השפה העיצובית וחוקי העיצוב המקובלים. מעצבי גרפיקה ילמדו מה הצבעים אומרים ותלכו לפי חוקי תורת הצבעים המקובלת. במהלך הלימודים תעבדו על תוכנות הגרפיקה של חברת אדובי שאיתם מעצבים גרפיים עובדים בלבד.

איך אפשר להתקבל לעבוד בחברות הייטק או במשרד הפרסום בחיפה והקריות?

היום תעודות כבר לא פותחות דלתות לאף אחד. זה ממש לא משנה איפה למדתם עיצוב גרפי או אם למדתם לבד את התחום הזה. מה שיבדקו עסקים וחברות כיצד אתם יכולים לקחת מודעה ולהוציא ממנה את המקסימום. כיצד קישרתם לקהל היעד את הצבעים ואיזה אלמנטים ויזואלים שמתם במודעה השיווקית כדי להגדיל מכירות. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו לעבוד בתחום הכי מבוקש בתעשייה הישראלית. הביקוש בגלל שיש יותר אפשרויות לעבודה בחברות הייטק והחברות שואבות אינספור מעצבים גרפיים שיעבדו וייתנו פתרונות דיגיטליים למוצרים שהם מפתחים. גרפיקאים עובדים עם מתכנתים והשכר של מעצבים מתחילים ללא ניסיון יכול להתחיל ב 17 אלף שח. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ופותחים עסקים עצמאים למתן שירותי גרפיקה ופרסום פרטיים.

 

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics