קורס עיצוב גרפי מהיר מזורז

קורס עיצוב גרפי מהיר מזורז

קורס עיצוב גרפי מהיר ומזורז – ללמוד גרפיקה ממוחשבת מהר מהבית

מחפשים ללמוד עיצוב גרפי מהר ומזורז? אין לכם זמן ללכת למכללות עיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת? בכתבה נסביר לכם איך אפשר ללמוד עיצוב גרפי מהר וכל זה מהבית דרך לימודים באינטרנט. הכנו במיוחד בשבילכם אוסף שיעור הסבר ביוטיוב כדי לאפשר לכם להבין מה זה תוכנות גרפיקה ולקראת מה אתם הולכים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מהי מניפולציה גרפית ומה הם התוכנות של חברת אדובי שמפורסמות מאוד בשימוש מעצבים גרפיים וגרפיקאים.

לימודים דרך האינטרנט עיצוב גרפי איך זה עובד?

במסגרת לימודי עיצוב גרפי באינטרנט תהיו עסוקים בתיק עבודות ותעודה שהתקבלו בסיום הלימודים. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין המחשבים. המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר לו דרך התוכנות הגרפיקה איך מעצבים בצורה נכונה. המורה יכול להזיז את העכבר של הסטודנט ולהנחות אותו על כל מערכות העיצוב המקובלות כיום. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת אינטראקציה ויחס אישי לכל אורך הקורס. השיעור במתכונת של שיעור פרטי לגרפיקה אחד על אחד וקצב הלימודים נקבע לפי הרצונות שלכם. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועץ הלימודים איך לומדים את התחום הזה מהר דרך הבית.

מה לומדים במסגרת לימודי עיצוב גרפי מחירים ומזורזים?

במסגרת הקורס תלמדו מה היא חשיבה גרפית וכיצד מעצבים גרפיים נותנים שירותי גרפיקה ופרסום בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. תלמדו מהי קומפוזיציה וכיצד לסדר מודעות מעוצבות לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו על התוכנות המקובלות בתעשייה של חברת אדובי ותשמרו אלמנטים ויזואלים תוך שימוש נכון בתורת הצבעים המקובלת בתעשייה זו.

התוכנות הגרפיות המקובלות בעיצוב גרפי

מה זה חברת אדובי? לימודי גרפיקה ועיצוב כוללים את התוכנות של חברת אדובי. תלמדו כיצד לבצע מודעות חברתיות באמצעות שימוש בתמונות על-ידי תוכנת פוטושופ. תלמדו מהי מניפולציה גרפית על ידי קווים וצורות בתוכנת אילוסטרייטור שכוללת מיתוג לעסקים. ותכינו חוברות וספרים באמצעות תוכנת אינדיזיין ששימושית מאוד בעולם הדפוס. השילוב של כל התוכנות יוצרת תיק העבודות שעליו תהיו עסוקים לכל אורך הקורס.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

תיק עבודות והתעודה בקורס עיצוב גרפי מהיר.

כדי להתקבל למקומות עבודה ולקבל תעודה מקצועית עליכם לבנות תיק עבודות שזה הדבר החשוב ביותר כדי לעבוד במשרד פרסום וחברת הייטק. חברות פרסום והייטק לא מעניין אותם איפה למדתם את תחום העיצוב הגרפי מה שהם רוצים לראות זה אך ורק את החשיבה הגרפית דרך העיצובים + דוגמאות שעשיתם. ככל שתהיו יותר רלוונטים למה שקורה היום ב 2020 תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות. נוכל להגיד לכם שמרבית המעצבים בתחום זה השתלבו בתעשייה בתור עצמאי ופרילנסרים כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics