קורס פוטושופ מזורז – קורס פוטושופ אונליין

קורס פוטושופ מזורז – קורס פוטושופ אונליין

רוצים ללמוד את תוכנת הפוטושופ ואין לכם זמן ללכת לבית ספר לפוטושופ או למכללה לעיצוב גרפי כדי ללמוד איך לערוך תמונות? גרים רחוק ממקומות לימוד? הכנו במיוחד בשבילכם אינספור סרטונים איך אפשר ללמוד את תוכנת פוטושופ וליצור מניפולציות בתוכנה. השיעורים המצורפים במיוחד בשבילכם תראו איך מעצבים גרפיים עובדים באמצעות פקודות מאוד פשוטות יוצרים עיצובים גרפיים כובשים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם העיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט.

איך לומדים מהבית פוטושופ מהר אונליין וחוסכים בזמן בנסיעות וחנייה?

אין לכם זמן ללכת למכללות לעיצוב גרפי רוצים ללמוד מהר וזריז  את תוכנת הפוטושופ? תוכלו ללמוד מהבית אונליין עם מורה פרטי שמחובר ישירות למחשב שלכם. בית הספר מספק תוכנת חיבור שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה  יזיז את העכבר ויסביר לסטודנט איך לעבוד בתוכנת פוטושופ כדי לעצב גרפיקות לכל מטרה. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנות הסקייפ עובדת. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים ותוכלו להתקדם בתוכנה על ידי תרגול רצוף. תוכלו להשאיר בעמוד זה פרטים בטופס צור קשר ונציגי הלימודים יצרו איתכם ויתנו לך מידע  איך אפשר ללמוד את תוכנת פוטושופ מהבית.

מה לומדים במסגרת לימודי תוכנת פוטושופ.

בלימודי פוטושופ תלמדו כיצד להשתמש במברשת ולתקן תמונות לאחר הצילום אבל לא רק. תלמדו כיצד לבצע מודעות שיווקיות לפייסבוק ולאינסטגרם ולקדם העסקים לכל מטרה דרך מודעות ופרסומות שירוצו באתרי אינטרנט. תוכנת הפוטושופ לומדים לא רק מעצבים גרפים אלא גם צלמים שמשתמשים בתוכנה לתיקון תמונות לאחר צילום או קולגות אחרות מתחום האופנה והאדריכלים. בסופו של דבר כולם לומדים את אותם  הכלים בתוכנה רק כל אחד לוקח את סגנונות העיצוב למטרות האישיות שלו.

לשלוט בטכניקות שתוכנת פוטושופ מאפשרת

הסוד בתוכנה הזו זה תרגול ככל שמתרגלים את החומר בצורה רחבה אפשר לשלוט בכל הטכניקות של תוכנת הפוטושופ מאפשרת. פיתוח יצירתיות וחשיבה נעשה אך ורק על ידי תרגילים ושיעורי בית כי בסופו של דבר תוכנת פוטושופ היא שפה לכל דבר לכל דבר שדורש תירגול. במידה ואתם לא לומדים את תוכנת פוטושופ בתחום הפרסום והצילום תוכלו לשוחח עם המורה שלכם שיבנה לכם המסלול קורס פוטושופ אישי.

למידה במתכונת פרטית ואישית פוטושופ

בלמידה פרטית אישית אחד על אחד לא צריכים להתבייש לשאול שאלות במהלך השיעור. המורה איתכם נמצא אונליין ועונה לכם לכל שאלה. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו ותקבלו גם פתרונות גרפיים לעבודה בתוכנת הפוטושופ גם מעבר לשעות הלימודים. שיעורי הבית והתרגילים הם אלה שיאפשרו לכם לשלוט בתוכנה כדי לבנות תיק עבודות עבודות גרפיות.
לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בלפתח לכם את החשיבה היצירתית וכיצד לבנות מודעות ופרסומות בשימוש קונספטואליות גבוהה. תוכנת פוטושופ שימושית מאוד בעולם עיצוב גרפי ובחברות היי-טק ובאמצעות תוכנה זו מעצבים אתר  אינטרנט או  אפליקציות.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics