במה עובדים עם קורס עיצוב גרפי – לימודים גרפיקה ממוחשבת בזום, לימודים עיצוב גרפי, לימודים עיצוב גרפי ONLINE

במה עובדים עם קורס עיצוב גרפי – לימודים גרפיקה ממוחשבת בזום, לימודים עיצוב גרפי, לימודים עיצוב גרפי ONLINE

במה עובדים עם קורס עיצוב גרפי – איזה עבודות אפשר לעשות בגרפיקה ממוחשבת מהבית דרך האינטרנט?

רוצים לדעת מה מעצבים גרפיים עושים לאחר סיום לימודי קורס עיצוב גרפי? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות פרסום או הייטק. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בקריירה המבוקשת יותר בתעשייה הישראלית ובעולם כולו. השיעורים מוסברים ביוטיוב בשפה העברית ותוכלו לראות את החשיבה הרחבה שאיתם מעצבים גרפיים עובדים.

אפשרויות העבודה לאחר קורס עיצוב גרפי.

מעצבים גרפיים עובדים בחברות פרסום והייטק. חברות פרסום מאפשרות לשווק ולפרסם עסקים ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק אבל לא רק. מעצבים גרפיים עובדים בחברות בבתי דפוס להכנת ספרים וחוברות או יצירת מדבקות. הביקוש העצום בחברות הייטק מה שיצר משבר תעסוקתי חמור מאוד בכוח אדם הישראלי. ישראל שנחשבת לבירת הייטק העולמית צריכה אינספור מעצבים גרפיים שיעבדו בשיתוף פעולה עם מעצבים. מתאימה אם עם  מתכנתים על כך נרחיב בהמשך.

הביקוש בתעשיית עיצוב גרפי.

בעבר אפשרויות העבודה של מעצבים גרפיים היו מוגבלות מאוד והם היו יכולים לעבוד אך ורק בבית דפוס או בענף אריזות / מדבקות. היום עם התפתחות האינטרנט נוצר ביקוש אדיר למעצבים גרפים שיתנו שירותי גרפיקה ופרסום למוצרים שחברות הייטק מפתחות. נוכל לראות שמעצבים גרפים עובדים בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות או אינספור מוצרים שחברות הייטק מפתחות. מתכנתים הם לא מעצבים גרפיים והם לא למדו את התחום הזה  בלימודי מדעי המחשב לכן המעצבים הגרפיים הם אלה שמכתיבים את השפה העיצובית. הביקוש העצום מצד חברות הייטק ייצר משבר תעסוקתי בענף הדפוס מה שגרם למקפצת שכר אדירה בתחום העיצוב הגרפי. מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להשתלב בתעשייה עם שכר של 17000 שח נטו.

עבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי.

בתחום העיצוב הגרפי מקובל מאוד לעבוד כפרילנסרים ולתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לענף ההייטק וגם לענף דפוס. הבוגרים מאוד מבוקשים בתעשייה ולכן אפשרויות העבודה הם רבות מאוד מה שמאפשר למעצבים גרפים לצאת ולתת שירותי גרפיקה פרילנסר לעסקים שרוצים לפרסם את עצמם באינטרנט או לעצב אתר האינטרנט. ככל שתיק העבודות של המעצבים גרפיים בסיום הלימודים הוא איכותי ורחב תוכלו להתברג ולהשתלב בתעשייה במהירות מאוד.

אפשרויות הלמידה לקורס עיצוב גרפי.

את תחום הלימודים של מעצבים גרפיים בלימודי תעודה אפשר ללמוד במכללות עיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה. יש אפשרות ללמידה אונליין מהבית עם מורים פרטיים שהם מחוברים ישירות למחשב שלכם. בשיטת לימודים גרפיקה אינטרנטית בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמאפשרת למורה לראות את המסך של הסטודנט. באמצעות שיטת לימודים זו המורה יכול להזיז את העכבר של הסטודנט ולהנחות אותו צעד-אחר-צעד איך לעבוד בתוכנות גרפיקה. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה בטופס צור קשר ולקבל הצעת מחיר לימודים אונליין מהבית בצורה פרטית ואישית. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות כיצד מעצבים גרפיים מפתחים חשיבה רחבה באמצעות תוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics