האם שווה ללמוד עיצוב גרפי – לימודים עיצוב גרפי ONLINE – קורס מעצבים גרפיים בזום

האם שווה ללמוד עיצוב גרפי – לימודים עיצוב גרפי ONLINE – קורס מעצבים גרפיים בזום

כל אחד לפני שהוא מתחיל לחפש הסבה מקצועית רוצה לדעת אם כדאי להשקיע במקצוע שהוא בוחר, בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם סרטוני הסבר מה זה עיצוב גרפי והאם כדאי ללמוד את תחום זה, השיעורים מוסברים בשפה העברית ויתנו לכם אינדיקציה ומידע מאוד חשוב לקראת מה אתם הולכים, האם שווה להשקיע וללמוד להיות מעצבים גרפיים? התשובה היא כן, נוכל להגיד לכם שהביקוש בתחום זה בין הגבוהים במשק הישראלי ובעולם כולו, ללא מעצבים גרפיים עסקים לא יכולים להתניע את מערך השיווק ולהגדיל את המכירות.

לימודים עיצוב גרפי

אז מה כוללים הלימודים?  כיצד אפשר להיות מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשיית ההיי טק וחברות הפרסום? תחילה תצטרכו ללמוד את השפה הייצוגית בעולם האינטרנט, כיצד לייצג עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק באינסטגרם. השפה העיצובית הנלמדת בעיצוב גרפי כוללת שימוש בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי. תלמדו כיצד לעבוד עם פוטושופ אילוסטרייטור  תוכנת אינדיזיין. את חוקי הקומפוזיציה עיצוב מודעה או banner עסקי שתכינו לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות בגלל שזה הדבר היחידי שיאפשר להם להשתלב במקומות עבודה או לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים

הלמידה דרך האינטרנט

לימודים דרך האינטרנט בתחום העיצוב הגרפי מתבצעים דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. בית ספר מספק לסטודנט תוכנה שבאפשרותה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז ואת העכבר  תוך הסברים על עולם העיצוב הגרפי. השיעור הוא שיעור פרטי אחד על אחד במתכונת של למידה אישית. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולקבל שיחה עם  יועץ הלימודים כדי להסביר לכם את המהלכים בלמידה אינטרנטית בתחום עיצוב גרפי.

הביקוש בתעשייה

הביקוש למעצבים גרפים הוא עצום ביותר בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים אם בעבר בוגרי קורס עיצוב גרפי הולכים לעבוד אך ורק בעיצוב אריזות או בהכנת מדבקות בעולם הפרסום היום המצב שונה. אפשרויות הפרסום לעסקים באינטרנט  מאוד גדולות. נוכל לראות שהעסקים מפרסמים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם באופן שוטף. המעבר לעולם האפליקציות ומעצבים לחברות הייטק ופרסום.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

העבודה בחברות פרסום ושיווק

מה עושים בחברות פרסום? בחברות פרסום מעצבים גרפיים עוזרים לעסקים על ידי פרסומות של מודעות לשווק ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. המעצבים חושבים מיהו קהל היעד וכיצד הם יכולים לשדר את הצבע הנכון בתחום זה. העבודה השוטפת כי כל הזמן עסקים צריכים לקדם כדי להגדיל את המכירות לערך השיווקי.

העבודה בחברות הייטק מה עושים

בחברות הייטק מעצבים גרפיים עובדים בהכנה של אפליקציות ועיצוב. העבודה המשותפת עם מתכנתים כי מתכנתים לא למדו את תחום עיצוב גרפי. מעצבים הם אלה שקובעים את חוויית המשתמש ואיזה אלמנטים ויזואלים למוצר שחברת ההייטק מפתחת או אפליקציה.

אפשרויות העבודה לאחר הלימודים

בתחום העיצוב הגרפי אפשר לעבוד במשרדי הפרסום או חברות הייטק שכר התחלתי   17 אלף שח. הביקוש הוא עצום כי יש יותר אלטרנטיבות לעבודה וגרפיקה מה שיוצר משבר תעסוקתי בעולם הדפוס. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה כפרילנסרים ולתת שירותי פרסום ושיווק לעסקים בצורה עצמאית. תוכלו כבר בתקופת הלימודים להשתלב בקבוצות בפייסבוק  דרושים ולראות את הביקוש האדיר.

מה שחשוב  כדי להתקבל לתעשייה זה אך ורק תיק עבודות ולא תעודות.

נוכל להגיד לכם שיש מעצבים  מוצלחים ביותר בתעשייה בעלי משרד פרסום שלא למדו יום אחד עיצוב גרפי בצורה מסודרת. אף אחד לא מסתכל על תעודות ומה שרוצים זה לראות תכלס מה אתם יודעים כדי לעזור לעסקים לקדם את המוצרים שלהם. ככל שתיק עבודות שלכם יכלול הרבה עבודות בעיצוב גרפי רב תחומי תוכלו להתברג ולהתקבל לעבודה במהירות. עבודות צריכות להיות מותאמות הטרנדים החדשים המקובלים כיום ב-2020. ככל שהטכנולוגיה תמשיך להתפתח בעולם האפליקציות למעצבים גרפים יהיה יותר עבודות עם אפשרויות להשתלבות בעסקים בתחומים שונים. עסקים ללא מעצבים גרפיים לא יכולים להגדיל את מערך השיווק שלהם.

 

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics