לימודי גרפיקה ועיצוב לגברים חרדים

לימודי גרפיקה ועיצוב לגברים חרדים

מחפשים לימודי עיצוב גרפי לגברים בלבד למגזר החרדי דתי?

רוצים להיות מעצבים גרפי וגרפיקה ולעסוק בתחום הזה מהבית או לעבוד בחברות הייטק? בכתבה הבאנו לכם מספר דוגמאות מה מעצבים גרפים עושים במקומות עבודה. השיעורים מתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם הזה. נסביר לכם איך אפשר ללמוד בנפרד ולכבד את המקצוע.

היתרונות בלמידה באינטרנט

למידת מקצוע עיצוב גרפי אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה לחרדים. אפשר גם ללמוד באמצעות האינטרנט דרך למידה אישית אחד על אחד דרך שיתוף מסכים באינטרנט אונליין. למידה בסגנון הזה הסטודנטים מקבלים תוכנת חיבור והמורה יכול לעבוד ישירות על המסך של הסטודנט. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות באמצעות המחשב בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר במחשב של הסטודנט ולהסביר לו איך לעצב גרפיקה בתוכנות של חברת אדובי. לימודים אישיים במתכונת כזאת של שיעורים פרטיים אחד על אחד יאפשרו לכם לבנות תיק עבודות מוצלח ולקבל את כל החומר עם תשומת הלב מלאה.

לימודים לחרדים אחד על אחד

במסגרת לימודי גרפיקה אישים אחד על אחד התלמידים מקבלים מערך לימודים בתוכנות   גרפיקה ממוחשבת. תלמדו כיצד לחשוב כמו מעצבים גרפיים ותשתמשו בכל הטכניקות המקובלות כיום בתעשייה. לכל אורך הלימודים תבנו תיק עבודות בתוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור  תוכנת אינדיזיין. לימודים אישיים במתכונת פרטית תאפשר לכם להבין את כל המהלכים ולפתח סגנון עיצוב.  תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימודים על מגוון מסלולי הלימוד שעומדים לרשותך.

לימודי השפה העיצובית בעיצוב גרפי

לכל אורך לימודי גרפיקה ממוחשבת ועיצוב תלמדו כיצד לפתח את השפה העיצובית המקובלת כיום ב-2020. תלמדו כיצד לבצע מודעות מכירתיות ושיווקיות לרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם תלמדו כיצד להתאים את סגנון העיצוב לקהילה החרדית דתית. בלימודי עיצוב תלמדו מה היא קונספטואליות ושימוש בצבעים נכונים שמתאימים לקהל היעד.

התוכנות הנלמדות

התוכנות הגרפיות הנלמדות הם אלה שמאפשרים לכם לעצב  כל הגרפיקה הפרסומית או לוגו לעסק חדש. באמצעות תוכנת פוטושופ תבצעו מניפולציות על תמונות כדי להכין  פרסומת וטקסט מעל התמונה תוך שימוש בטכניקות לעיבוד גרפי. בתוכנת אילוסטרייטור תלמדו ציור דיגיטלי לעסקים ובנייה של תדמית עסקית חדשה או ישנה לעסקים. באמצעות תוכנת אינדיזיין תכינו ספרים וחוברות לקהילה הדתית תוך שמירה על חוקי העיצוב. לכל אורך לימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על מה שלמדתם ולפתח סגנונות עיצוב יצירתיים תוך שמירה על חוקי עיצוב וגרפיקה.

העבודה לאחר הלימודים

בוגרי הלימודים משתלבים בתעשייה בחברות הייטק או במשרדי פרסום. הביקוש העצום למעצבים גרפים בגלל שכיום יש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק בבית דפוס או שמעצבים מדבקות היום המצב שונה בגלל שהאינטרנט פתח אינספור אפשרויות תעסוקה למעצבים גרפיים. מעצבים גרפיים מתחילים בחברות הייטק יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח וזה לא חשוב שרק אתמול סיימתם לימודים או שאין לכם ניסיון. בתחום העיצוב הגרפי טרנדים חדשים נלמדים לכל אורך לימודים ודווקא חברות הייטק מחפשות מעצבים שיביאו סגנון עיצוב חדש. עיצוב הגרפי העבודה מהבית מקובלת מאוד ותאפשר לכם לעבוד בתור פרילנסרים מקצועי.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics