לימודי עיצוב גרפי וחווית משתמש – גרפיקה באינטרנט, גרפיקה לימוד אונליין

לימודי עיצוב גרפי וחווית משתמש – גרפיקה באינטרנט, גרפיקה לימוד אונליין

לימודי עיצוב גרפי וחווית משתמש – גרפיקה באינטרנט, גרפיקה לימוד אונליין

כיום אחד התחומים המבוקשים בתעשיית ההיי-טק זה בונה אתר  אינטרנט ומעצבים גראפיים שיתנו את השפה השיווקית דרך עיצוב גרפי וחווית משתמש. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורים שמסבירים בשפה עברית ביוטיוב בחינם איך אפשר ללמוד עיצוב וחוויית משתמש לאתר אינטרנט ואפליקציות. השיעורים נלקחו מתוך קורס חוויית משתמש ויאפשרו לכם להבין לקראת מה אתם הולכים. בכתבה נביא לכם פרטים רחבים על מסלול הלימודים וכיצד אפשר ללמוד תחומים כאלה מהבית דרך האינטרנט.

למי הקורס מתאים

קורס חווית משתמש ובניית אתרים מתאים לבוגרים מסלול לימודי מעצבים גרפיים. אי אפשר ללמוד איך לבנות אתר אינטרנט או אפליקציה בלי לדעת את חוקי העיצוב הנלמדים במסלול לימודי תעודה מעצבים. את כל חוקי העיצוב תכינו בתוכנות אפליקציה או בניית אתרים תוך שימוש באלמנטים ויזואלים מתוכנות של חברת אדובי.

מה לומדים בקורס חווית משתמש ובניית אתרים

בלימודי חווית משתמש לומדים את כל חוקי האינטרנט וכיצד הצבע לאתרים ואפליקציות בצורה נכונה לכלל הגולשים. תלמדו כיצד לעבוד במערכת לניהול אתרים כמו וורדפרס ותשתמשו בתוספים חשובים כדי לשדרג את האתר עם אלמנטור. לאחר סיום מסלול לימודים זה תלמדו כיצד לבנות אפליקציות תוך מתן דגש של חוויית משתמש באפליקציה. לכל אורך הקורס תכינו תיק עבודות דוגמאות של אתרים ואפליקציות כדי להתקבל למקומות עבודה במשרדי הפרסום או חברות הייטק. עבודה בחברות הייטק עבודה משותפת עם מתכנתים שבאמצעותם אתם מפתחים את האפליקציה לפי חוויית המשתמש wifi on שקבעתם בפרויקט. מתכנתים לא למדו עיצוב ולא יודעים את חוקי העיצוב כמו קומפוזיציות תורת הצבעים ועל המעצבים הגרפיים לקבוע איזה אלמנטים ויזואלים יהיה באתר האינטרנט או באפליקציה כדי שהיא תעבוד ותראה בצורה מקצועית.

לימודים חווית משתמש באינטרנט איך זה קורה

לימודי חווית משתמש אפשר ללמוד במכללות להייטק או בתי ספר לעיצוב גרפי בקורסים ללימודי מעצבים גרפיים. אפשר ללמוד גם את התחום דרך לימודים אונליין באינטרנט שבית הספר מספק תוכנת חיבור לסטודנט. תוכנת החיבור מאפשרת למורה לצפות במסך של הסטודנט ולעבוד על מערכות לבניית אתרים כמו וורדפרס. במהלך השיעור המורה יזיז את העכבר לסטודנט וינחה אותו צעד-אחר-צעד איך מעצבים גרפיקה בצורה הנכונה. במהלך השיעור השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על מה שלמדתם ולפתח לכם את היצירתיות בעיצוב היטב בתוכנות לבניית אתרים. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ונציג לימודים יצור איתכם קשר לקבלת פרטים איך אפשר ללמוד מהבית ומה הוא מחיר קורס חוויית משתמש.

לסיכום הביקוש  עצום לבוגרי קורס חווית משתמש בגלל שיש מחסור במעצבי גרפיקה בחברות הייטק. אם בעבר רוב הבוגרים היו עובדים אך ורק במדבקות או בתי דפוס ואריזות כיום מעצבים גרפיים עברו הסבה מקצועית ונותנים שירותי גרפיקה לאתר האינטרנט והתאמה  לשיווק שקורה היום ב 2020. האינטרנט הפך לאחד המקומות החשובים ביותר לעסקים כדי להגדיל את מערך השיווק והמכירות. עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להתקדם מערך המכירות.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics