מה זה עיצוב גרפי גרפיקה באינטרנט, גרפיקה לימוד אונליין, גרפיקה לימוד בזום

מה זה עיצוב גרפי גרפיקה באינטרנט, גרפיקה לימוד אונליין, גרפיקה לימוד בזום

מה זה עיצוב גרפי – ללמוד לעבוד מהבית

האם ראיתם פרסומות ומודעות ברשת החברתית פייסבוק לדוגמה? לאחרונה נכנסה הרשת החברתית אינסטגרם שמפרסמים אינספור מעצבים גרפיים גרפיקאים עסקים שונים בתחום המכירות. כל סגנון גרפיקה שיווקית מודעות עם תמונות וטקסטים נקרא עיצוב גרפי. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי בכתבה הזאת. השיעורים נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי שמלמדים בבתי ספר ומכללות לגרפיקה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לדעת מה זה עיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת.

מה ההבדלים בין עיצוב גרפי לגרפיקה ממוחשבת?

ההבדלים הם מאוד גדולים בין שני תחומים אלה. עיצוב גרפי זה החשיבה ובנייה קונספטואלית על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים שנעשים בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת. גרפיקה ממוחשבת  זה יהיה ישום של חוקי צורות לדוגמא בנייה קונספטואלית של מודעה שנעשת בתוכנת הפוטושופ בשימוש של אלמנטים כגון תמונות וצורות גיאומטריות. בלימודי עיצוב גרפי סטודנטים לומדים לחשוב כמעצבים גרפיים כדי להוציא לפועל רעיונות למודעות לקידום מכירות.

התוכנות הגרפיקה הממוחשבת בשימוש מעצבים גרפיים.

בלימודי עיצוב גרפי לומדים המעצבים כיצד לבטא את הקונספטואליות בשימוש אלמנטים ויזואלים בתוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. התוכנות חשובות באמצעותם המעצבים חושבים איך לעזור לעסק לקדם באמצעות צבעוניות נכונה את הפרסומת או הבנר על ידי שיווק ישיר ערוץ וברשתות החברתיות.

תוכנת פוטושופ נחשבת לתוכנה מניפולטיבית ביותר בהכנת מודעות בפרסומות בשימוש תמונות. לתוכנה כלים רבים ובאמצעותה מעצבים גרפיים הופכים את התמונה למכירתית ושיווקית בשילוב טקסטים.

תוכנת אילוסטרייטור.
תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה מרכזית וחשובה ביותר בלימודי עיצוב גרפי כי באמצעותה מעצבים לוגואים ובונים תדמית לעסקים. התוכנה אלופה ביצירת גרפיקה וקטורית ומאפשרת בנייה לאורך ולרוחב על ידי אלמנטים גיאומטרים.
תוכנת אינדיזיין.
עיצוב גרפי תוכנת אינדיזיין נחשבת לתוכנה שבאמצעותה אפשר להכין  ספר או קטלוג  שיווקי. באמצעות התוכנה אפשר לפתוח מספר עמודים ולהכניס גרפיקות שנעשו מתוכנות אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור. תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנת עיצוב אלה תוכנת עריכה בלבד

החשיבה בעיצוב גראפי בלימודי עיצוב גרפי

המעצבים חושבים כיצד לתרגם רעיונות ולגרום לגולשים לקנות דרך מודעות שיווקיות שונות. במהלך הלימודים תלמדו כיצד לסדר את האלמנטים הויזואליים תוך שימוש בצבעים נכונים שמתאימים לקהל היעד . תלמדו כיצד צבעים משפיעים על אנשים וגורמים לביצוע פעולות שונות. לכל אורך הלימודים תעצבו דוגמאות כדי להתקבל למקומות עבודה

מה חשוב היום בתעשיית העיצוב הגרפי?

בתעשיית עיצוב גרפי  רוצים לראות את זה תכלס מה עשיתם בתקופת הלימודים. יבדקו כיצד אתם מעצבים גרפיקה או באנרים לאתר האינטרנט. ככל שיש לכם דוגמאות רבות שמצביעות על הטרנדים החדשים לשנת 2020 תוכלו להתקבל במהירות לעבודה או לעבוד מהבית כפרילנסרים. מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפיקה ופתרונות שיווקיים לחברות היי-טק ומשרד הפרסום.
כיום אחד התחומים המבוקשים בתעשיית ההיי-טק זה בונה אתר  אינטרנט ומעצבים גראפיים שיתנו את השפה השיווקית דרך עיצוב גרפי וחווית משתמש.

לימודים עיצוב גרפי

לימודים עיצוב גרפי אפשר ללמוד בבתי ספר עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ובמכללות עיצוב גרפי במרכז או באזור הצפון או אפשר ללמוד דרך האינטרנט באמצעות לימודים אונליין. לימודים אונליין מאפשרים דרך תוכנה שמאפשרת לצפות במסך של הסטודנט ולהסביר צעד-אחר-צעד איך לעבוד דרך תוכנה שמחברת בין מחשבים. אם לימודים אונליין מעניינים אותך תוכל להשאיר בטופס צור קשר בעמוד זה פרטים נציג הלימודים יצור איתך קשר לקבלת פרטים. בלימודים אישיים במתכונת אונליין באינטרנט אחד על אחד בשיעורים פרטיים יאפשרו לכם ללמוד בנוחות מקסימאלית ולקבל את כל תשומת הלב.

לסיכום
מה שחשוב היום זה אך ורק תיק עבודות ולא התעודה שתקבלו ממוסד הלימודים. בכל סגנון תקבלו תעודה מקצועית ותהיו עסוקים בתיק עבודות. מה שרוצים לראות אותך זה איך אתם יכולים לעצב אפליקציות או אתר האינטרנט תוך שמירה על טרנדים שמקובלים היום באינטרנט ובתעשייה הישראלית. תחום העיצוב הגרפי  מאוד  מבוקש בישראל  והביקוש עצום בגלל שיש יותר אפשרויות עבודה לעומת העבר.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics