מכללות ללימוד גרפיקה בירושלים – קורס חווית משתמש ירושלים, קורס UI – UX ירושלים, לימודים בניית אתרים ירושלים

מכללות ללימוד גרפיקה בירושלים – קורס חווית משתמש ירושלים, קורס UI – UX ירושלים, לימודים בניית אתרים ירושלים

מכללות ללימודי גרפיקה בירושלים – איך ללמוד להיות מעצבים גרפיים מבוקשים בתעשיית ההייטק בישראל?

כיום הביקוש למעצבים גרפיים נחשב לאחד הבעיות שמדינת ישראל צריכה להתמודד איתם. נוכל לראות את זה על ידי אינספור מעצבים גרפיים שמגיעים ממדינות שונות בעולם ועובדים בשיתוף פעולה עם חברות הייטק. אם אתם אוהבים את עולם העיצוב הגרפי בהחלט תמצאו בכתבה זו תוכן מעניין שיעזור לכם להבין איך אפשר להתפרנס בתחום. הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי הסבר על עולם העיצוב הגרפי וידאו ביוטיוב שיסבירו לכם מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה. נסביר לכם על הביקוש ועוד אינספור תחומים שיכולים לעזור לכם רגע אחד לפני שאתם מתחילים ללמוד.

למה יש ביקוש בתעשיית ההייטק למשרדי הפרסום בישראל?

בעבר רוב הבוגרים ללימודי מקצועות העיצוב הגרפי היו עובדים אך ורק בענף הפרסום כגון עיצוב למדבקות או הכנה של אריזות. היום המצב הוא שונה ויש יותר אפשרויות למעצבים גרפיים לעבוד לאחר סיום הלימודים. נוכל לראות את כל מה שקורה בעולם האינטרנט פייסבוק ואינסטגרם ששם מתפרסמות אינספור מודעות שונות לקידום עסקים. בחברות הייטק שמפתחות מוצרים שונים צריכים את המעצבים הגרפיים שיתנו את החשיבה איך לעצב את המוצר בצורה הנכונה כדי שיהיה אפשר למכור אותו במהירות. מתכנתים שעובדים בחברות הייטק הם לא מעצבים גרפיים ולכן הם עובדים בשיתוף פעולה עם גרפיקאים שיעזרו להם להבין באיזה צבע להשתמש וכיצד לבנות קונספט.

לימודי עיצוב גרפי במכללות לעיצוב גרפי בירושלים.

את התחום אפשר ללמוד בבתי ספר לגרפיקה בירושלים או במכללות עיצוב גרפי מול האפשרות ללמוד מהבית אונליין באינטרנט בשיטת לימודים מקוונת. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מסביר לסטודנט אינספור טכניקות בתוכנות לעיצוב גרפי של חברת אדובי והסטודנט מתרגל את החומר. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לסטודנט לקבל את תשומת הלב מלאה. הלימודים נעשים במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד. תוכלו באתר להשאיר פרטים בטופס צור קשר ולשוחח עם יועץ לימודי איך אפשר ללמוד את התחום הזה און ליין מהבית

מה לומדים כדי להיות מעצבים גרפיים?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את החשיבה קונספטואלית איך לעצב בצורה הנכונה. תלמדו כיצד לשלב צבעים כדי ליצור לוגו מוצלח או איך להכין קומפוזיציה גרפית ליצירת פרסומת שתהיה בפייסבוק. התוכנות המדוברות בלימודי עיצוב גרפי הם של חברת אדובי החברה היחידה שדרכה מעצבים גרפיים משתמשים. התוכנות יהיו פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין.

תיק עבודות בסיום לימודים מעצבים גרפיים.

אמנם תקבלו תעודה מקצועית בסיום הלימודים אבל מה שחשוב בתחום הזה זה לא התעודה. אף אחד לא מסתכל איפה למדת או אם  בית הספר שלכם מקצועי ויוקרתי. מה שחשוב זה איך תיק העבודות שלכם נראה. ככל שתיק עבודות יכיל עבודות בתחומים שונים בעולם ההייטק והעיצוב תוכלו להתקבל למקומות עבודה או לעבוד מהבית בצורה עצמאית. הביקוש הוא מאוד גבוה ולכן השכר הוא בהתאם לגרפיקאי ומעצבים מתחילים יכולים להתחיל עם שכר של 16000 שח נטו. מרבית הבוגרים יכולים לפתוח משרד פרסום עצמאי ולעבוד בתחום זה מהבית.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics