מכללות ללימוד גרפיקה בצפון

מכללות ללימוד גרפיקה בצפון

מכללות ללימוד גרפיקה בצפון – ללמוד להיות גרפיקאים ומעצבים

מכללות ללימוד גרפיקה ועיצוב בצפון נחשבות למבוקשות ביותר כי הביקוש למעצבים גרפים הוא בין הגבוהים במשק הישראלי. בכתבה הבאה הכנו במיוחד בשבילכם שיעורי גרפיקה שנלקחו מתוך מסלול מעצבים גרפיים ללימודי תעודה. השיעורים מוסברים בשפה העברית ובהחלט יכולים לעזור לך להבין מה אתה הולך ללמוד. תחום העיצוב הגרפי נחשב למבוקש ביותר כי תעשיית ההיי-טק שואבת אינספור מעצבים גרפיים.

מה לומדים במסלול לימודי גרפיקה ועיצוב באזור הצפון.

בלימודי עיצוב גרפי לומדים את החשיבה הרחבה כיצד לפתח ולעצב מוצרים לקידום מכירות. כיום לעסקים אינספור אלטרנטיבות לשווק באמצעות האינטרנט לעומת העבר. נוכל לראות פרסומות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם ודרך עיצוב של אתר האינטרנט. הרשתות החברתיות יכולות לעזור לעסקים ולכן מעצבים גרפיים הם אלה שמכינים את כל המודעות והפרסומות ושיווקיות שאתם רואים באינסטגרם ובפייסבוק. במסגרת הלימודים הסטודנטים לומדים את החשיבה הרחבה כיצד לעזור לבעל העסק לפרסם את עצמו בצורה נכונה ומקצועית.

לימודי עיצוב גרפי וגרפיקה לומדים את התוכנות הפופולריות ביותר בתעשייה.

חברת אדובי היא חברה שמספקת פתרונות גרפים לגרפיקאי ומעצבים בשימוש תוכנות פוטושופ אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בקריירת המעצבים הגרפיים והשילוב של כל התוכנות ביחד מאפשר למעצבים לבנות תיק עבודות. במהלך הלימודים תלמדו את כל השפה העיצובית וכיצד להשתמש בחוקי העיצוב הגרפי ליצירת מניפולציות לקידום מכירות ופרסום עסקים במקומות שונים. תיק עבודות הדבר החשוב ביותר כיום כדי להתקבל למקומות עבודה על כך נרחיב בהמשך.

תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד. 

תיק עבודות למה הוא חשוב

זה לא משנה איפה למדתם עיצוב גרפי באזור הצפון או בחיפה מה שחשוב זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה. חברות הייטק ומשרדי  פרסום בודקים כיצד אתם חושבים כמעצבים גרפים בשילוב פרסומות תוך שימוש בצבעים שמתאימים לקהלי יעד. יבדקו כיצד אתם מעבירים קומפוזיציות נכונות ומשתמשים בטרנדים חדשים. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי וידבר על טרנדים חדשים בשנת 2020 תוכלו להתקבל במהירות למקומות.

לימודים עיצוב גרפי באינטרנט

גרים באזור הצפון ולא יודעים איך לשלב לימודים ועבודה? רחוק לכם להגיע לחיפה? לא רוצים לבזבז  שעות בנסיעות באזור הצפון? תוכלו ללמוד את כל התחום הזה מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים שמחוברים אליך ישירות למחשב. בית ספר לעיצוב גרפי שולח לכם תוכנת חיבור שבאמצעות התוכנה הזו המורה יכול לעבוד ישירות על המסך שלך. המורה ישוחח איתך דרך מיקרופון ואוזניות ויזיז לך את העכבר תוך הסברים איך לעבוד בתכנות הגרפיות כדי להשתמש בחוקי העיצוב הגרפי. לכל אורך הקורס תבנו דוגמאות / עבודות בתחום הפרסום והשיווק כדי לראות שאתם מבינים את התחום. בסיום כל שיעור אתם מקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח לכם את היצירתיות ולתת לכם אפשרויות לבנות גרפיקות בעצמכם.

לסיכום
חיפה והצפון מלאים בחברות הייטק שמשתמשות במעצבים גרפיים. כיום העבודה היא גם ככה דרך המחשב אז זה לא משנה איפה אתם גרים. מרבית הבוגרים פותחים סטודיואים עצמאים ועובדים מהבית כפרילנסרים או נותנים שירותי גרפיקה ופרסום לחברות הייטק. השכר   בין הגבוהים במשק ונוכל לראות שמעצבים מתחילים ללא ניסיון בגלל הביקוש העצום בתעשייה יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח מינימום.

 

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics