מכללות לתקשורת חזותית חיפה

מכללות לתקשורת חזותית חיפה

מכללות לתקשורת חזותית חיפה  – תנאי קבלה לתקשורת חזותית

רוצים להיות מעצבים גרפיים ולעסוק בעולם ההייטק? איך ללמוד בניית אתרים בחיפה? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים שיסביר לכם מה מעצבים גרפיים עושים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום. תחום התקשורת החזותית נחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר במשרדי פרסום ולכן השכר הוא גבוה מאוד בתחום ההיי-טק. בוגרי מסלול תקשורת חזותית ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 17000 שח נטו  בתעשייה. בכתבה תוכלו לראות שיעורי גרפיקה שנלקחו ממסלול תקשורת חזותית ונעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי מקצועי. נסביר לכם מה צריך ללמוד ואיך משתלבים בתעשייה המבוקשת ביותר בישראל ובעולם כולו.

מה לומדים במסלול תקשורת חזותית?

בלימודי תקשורת חזותית תלמדו כיצד לעצב גרפיקה פרסומית תוך מתן דגש על חוקי העיצוב הגרפי. תלמדו על הצרכים העסקיים של כל לקוח ותבנו אתר אינטרנט כדי להגביר את מערך השיווק והמכירות של העסק. היום עסקים ללא אתר אינטרנט לא יכולים להתקדם ולשווק את העסק נקודה! מנוע חיפוש גוגל מאפשר לעסקים לקבל גולשים דרך האתרים. האחריות היא גדולה מאוד בעולם העיצוב הגרפי ולכן מעצבים גרפיים לומדים את כל הנושאים הללו בתקשורת חזותית כיצד להתאים את הקומפוזיציה ותורת הצבעים בהתאם לנושא שאליו הם צריכים לעצב.

התוכנות בלימודי תקשורת חזותית חיפה.

בלימודי תקשורת חזותית תלמדו כיצד ליישם את השפה העיצובית בשימוש תוכנות גרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי. תלמדו כיצד לבצע קומפוזיציות בתוכנת הפוטושופ ולבנות מיתוג גרפי לעסקים על ידי תדמית עסקית בתוכנת אילוסטרייטור. בתוכנת אינדיזיין תבנו ספרים וחוברות ותעבדו על מערכות לבניית אתרים כדי לקשר בין כל הנושאים הללו. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות מקצועי כי זה הדבר היחיד שיסתכלו עליו בסיום הלימודים ולא התעודה שתקבלו.

מכללות לעיצוב ולתקשורת חזותית בחיפה.

בחיפה יש אינספור מכללות לתקשורת חזותית וגם באזור הצפון. מי קשה לו לנסוע מאזור הצפון לחיפה יוכל ללמוד את התחום גם אונליין דרך האינטרנט בלמידה אישית ופרטית. בית הספר מספק לסטודנט תוכנה שמחברת בין מחשבים והמורה יכול לצפות במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר דרך תוכנת חיבור בין מחשבים. השיעור עצמו מורכב מחלקים שונים על מערכות לבניית אתרים והסטודנטים מקבלים זמן לתרגל מול המורה כדי לראות שהכל מובן. בסיום כל שיעור מתקבלים שיעורי בית ומטלות כדי לחזור על כל מה שנלמד ולפתח לכם את החשיבה האינטרנטית תוך מתן דגש ליצירתיות הנרכשת במהלך הלימודים. תוכלו ליצור איתנו קשר בעמוד זה דרך טופס צור קשר ולהשאיר פרטים  אחד מנציגי הלימוד של בית הספר אונליין ייתן לכם הצעת מחיר מסודרת ויסביר לכם איך אפשר ללמוד אונליין מהבית אחד על אחד.

שילוב בעבודה לאחר לימודי תקשורת חזותית בחיפה.

חיפה זאת עיר גדולה נחשבת לבירת ההייטק בישראל. חברות הייטק מעסיקות מעצבים גרפיים ובוגרי תקשורת חזותית כדי שיעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים לעיצוב פיתוח מוצרים שחברות הייטק מפתחות. העבודה מאפשרת למעצבים להכתיב את השפה העיצובית לגבי נושאים של חוויית משתמש ואיך אפליקציות צריכות להיות מבחינה ויזואלית. הביקוש הוא עצום ולכן יש מקפצה שכר אדירה למעצבים גרפים לעומת התקופה שהם לומדים. למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים לעולם האינטרנט ולעולם דפוס.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics