קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים

קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים

גרפיקה ממוחשבת בנייה ועיצוב אתרים לימודים לתעודה

רוצים ללמוד קורס גרפיקה ממוחשבת ועיצוב אתרים ולא יודעים מאיפה להתחיל? מה עושים מעצבי אתר אינטרנט במקומות עבודה? הכנו במיוחד בשבילכם אוסף סרטונים של  מורים לעיצוב גרפי ובניית אתרים כדי להסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. נסביר בכתבה הזו את כל נושא הלימוד והאם יש ביקוש בתחום. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה.

איפה לומדים עיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט?

תחום זה אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה והייטק. יש לכם גם את האפשרות ללמוד דרך האינטרנט אונליין מהבית עם מורים שמחוברים ישירות אליכם למחשב. בית הספר מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. במהלך השיעור המורה משוחח עם הסטודנט דרך המחשב ויכול לצפות במחשב  / במסך של הסטודנט. במהלך השיעור המורה מזיז את העכבר לסטודנט ומסביר על מערכות שונות לבניית אתרי אינטרנט או גרפיקה ממוחשבת. הלימודים במתכונת של שיעורים פרטיים אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. תוכלו להשאיר בעמוד זה בטופס צור קשר פרטים ואחד מנציגי הלימוד יצור איתכם קשר כדי להסביר לכם איך אפשר ללמוד בתחום זה מהבית.

מה לומדים בעיצוב גרפי ובניית אתרים לאינטרנט?

בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים לומדים את השפה העיצובית וכיצד לחשוב כמעצבים גרפיים. תלמדו את השפה שהאינטרנט דורש וכיצד לייצר אלמנטים ויזואלים תוך שימוש בשפה העיצובית והחוקים של גרפיקה ממוחשבת. תשתמשו בתוכנות שונות כדי ליצור מניפולציות על ידי אלמנטים ויזואלים ותבינו איך להשתמש בצבעים בצורה הנכונה כדי להתאים אותם לקהל היעד של אותו העסק.

הביקוש למעצבים גרפים ובוני האתרים.

עסקים יודעים שכיום כדי להגביר את מערך השיווק והמכירות צריכים לפרסם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בעלי עסק ללא אתר אינטרנט לא יכולים להתקדם במנוע החיפוש לכן המעצבים הגרפיים הם אלה שחושבים כיצד לעצב את האתר בדיוק בקונספט של אותו העסק. תלמדו כיצד לשלב צבעים ליצירת לוגו בתוכנות גרפיות או לבנות מודעות מכירתיות שירוצו בפייסבוק ובאינסטגרם כדי לקדם את המכירות. במהלך הלימודים תשתמשו בתוכנות שונות של חברת אדובי ותבנו תיק עבודות מקצועי.

הביקוש בתחום עיצוב גרפי באתר האינטרנט.

בוגרי מסלול זה עובדים בחברות פרסום לשיווק עסקים או בחברות הייטק. הביקוש הוא עצום כי יש היום יותר אפשרויות לעסקים לפרסם את עצמם לעומת העבר. אם בעבר רוב בוגרים של לימודי תעודה מעצבים גרפיים היו עובדים אך ורק בענף הדפוס או מדבקות כיום יש יותר אלטרנטיבות לבוגרים לכן הביקוש העצום. חברות הייטק משתמשות במעצבים גרפים כדי שיעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים ויתנו את השפה העיצובית. שכר של מעצבים גרפיים יכול להתחיל ללא ניסיון ב 17 אלף שח נטו בחברות הייטק או משרדי הפרסום.

תיק עבודות בעיצוב גרפי הוא הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל ולעבוד בחברות הייטק בישראל.

בתיק העבודות רואים עד כמה אתם יודעים לעצב בצורה מקצועית ונכון  אפליקציה או אתר אינטרנט. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או באיזה בית ספר גרפיקה למדתם אם אין לכם תיק עבודות שידבר את השפה העיצובית והרלוונטיות לא תוכלו להשתלב במקומות עבודה. במידה ואתם בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים תצטרכו לפתוח דף הפייסבוק ולהכניס בו מאות של דוגמאות בתחום העיצוב הגרפי ובניית אתרים. ככל שתיק העבודות שלך ידבר על רלוונטיות מול מה שקורה היום ב 2020 תוך שמירה על טרנדים חדשים בעולם העיצוב תוכלו להתחיל לעבוד במהירות בתחום זה.

כתיבת תגובה

עיצוב גרפי Graphic Design By BlueSkyGraphics